Palieskite ekrano monitoriuje "Windows XP"

NX1041: 10,4 colių X 86 AIO Embedded pramoninį kompiuterį - pramoninės klasės įdėtąjį platforma - metalo atviros konstrukcijos rėmas Fanless aušinimo sistema - varžinio jutiklinis ekranas, 4:3 tipas - Intel N2800 dviejų pagrindinių 1.86GHz - 2G DDR3 (pasirinktinai iki 4 g) + 32 G SSD (pasirinktinai iki 128 G) -Dual ethernet, HDMI, VGA...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Palieskite ekrano monitoriuje "Windows XP"

NX1041: 10,4 colių X86 AIO Embedded pramoninį kompiuterį

-Pramoninės klasės įdėtąjį platforma

-Metalinės atviro rėmo konstrukcija, Fanless aušinimo sistema

-Varžinio jutiklinis ekranas, 4:3 tipas

-Intel N2800 dviejų branduolių 1.86GHz

-2G DDR3 (pasirinktinai iki 4 g) + 32 G SSD (pasirinktinai iki 128 G)

-Dual ethernet, HDMI, VGA, RS232x4(RS422/RS485)

-3G/WIFI/Bluetooth/GPS funkcija neprivaloma


Palieskite ekrano monitorių Windows XP tvirtinimo būdas:

PC-NX1041详情页 (7).jpg

Palieskite ekrano monitorių Windows XP aspektą:

详情.jpg

Palieskite ekrano monitoriaus programa Windows XP:

PC x86 APPLICATION.jpg

* Naudojant pramoninės klasės plokštę ir patikimas efektyvumas. Parama įdėtųjų, sieniniai, stovo sumontuotos, desktop, Console paramos. Juodos arba sidabro spalvos pasirinktinai. IP65 klasės vandens-įrodymas, atsparus dulkėms, priekinio skydelio.

* Neway ir yra pajėgios įvykdyti savo kokybės politikos nuo dizaino iki pristatymo: kokybės yra pirmoji ir klientų poreikių patenkinimas yra ir priority.it yra skirti mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos ir prekybos įvairaus dydžio ir pramoninį kompiuterį, techninės charakteristikos įterptųjų kompiuterinių, pramoninės grupės kompiuterio ir pramonės monitorius.

* Tipiniai

Žaidimų mašinos, foto būdelės, kavos kioskai, medicinos įranga, KTV mašinos, bilietų spausdintuvas, ATM, pramonės kontroliuoti mašinos, pašto dėžutės, parduotuvė, prekybos centras, spintos įdėtąjį efektą.

* RoHS, kurioje patvirtinama, kad, pagal tyrimo metodus, kuriais kaip bandymo ataskaitoje, mūsų produktai atitinka RoHS Direcive reikalavimas: 2002/95/EB, 2005/618/EB.

* Klausimas: Mūsų svarbus tikintis kad monitorius turi įjungti automatiškai, kai galia eiti dėl valstybės. Tai bus mūsų standartinės specifikacijos ateičiai. Ar jūsų monitoriuje galite atlikti šią funkciją?

Atsakymas: taip, pone. Visi mūsų stebėtojai gali būti pastatytas įjungti automatiškai, kai galia eiti dėl valstybės.

Hot Tags: Palieskite ekrano monitorių windows xp, Kinija, tiekėjų, gamintojų, didmeninės, individualų, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like