Operatoriaus skydelis

Operatoriaus skydelis, NT104F-4 serija: Siauras rėmelis, kompaktiško dizaino „Android“ skydelio kompiuteris. –10,4 colio, 1024x768 skiriamoji geba –OS: „Android 6.0“, pasirenkama: „Android 5.1 / 7.1“ –CPU: „A64“ keturių branduolių, pasirenkama „RK3288 / RK3399 -RAM“ : 2 GB DDR3, pasirenkama 4 GB DDR3 - iš: 8 GB „eMMC“, pasirenkama 16 GB / 32 GB „eMMC“ - „Nelieskite“ arba su talpus jutikliniu skydeliu - Pilna aliuminio lydinio struktūra, šlifuoklis arba juoda spalva –Ultra plokščias priekinis skydelis IP65, kuris yra atsparus dulkėms ir vandeniui - pritaikyta įranga ir Galima programinė įranga
Pokalbis dabar

Informacija apie

Operatoriaus skydelis

NT104F-4 serija: kompaktiško dizaino siauro rėmo „Android“ skydelio kompiuteris.

* 10,4 colio, 1024x768 skiriamoji geba

* OS: „Android 6.0“, pasirinktinai: „Android 5.1 / 7.1“

* Centrinis procesorius: A64 keturių branduolių, pasirenkamas RK3288 / RK3399

* RAM: 2 GB DDR3, pasirinktinai 4 GB DDR3

* ROM: 8 GB eMMC, pasirenkamas 16 GB / 32 GB eMMC

* Neliestas arba su talpiu jutikliniu skydeliu

* Pilnos aliuminio lydinio struktūros, pjaustymo ar juodos spalvos

* Itin plokščias priekinis skydas IP65, atsparus dulkėms ir vandeniui

* Galima individualizuota aparatinė ir programinė įranga


Operatoriaus skydelio dizainas:

„JWS“, „Android“, „_01“

„JWS“, „Android“, „_02“

„JWS“, „Android“, „_03“

JWS四代接口

Operatoriaus skydelio specifikacija:

10.1-21.5规格表-总

Operatoriaus pulto taikymas:

01

* Itin plokščias pramoninio ekrano dizainas su pramoninio lygio aliuminio lydinio korpusu, taip pat 3 mm storio kampo spinduliu / 10 mm storio stačiakampiu kampiniu priekiniu rėmu, juodos arba sidabrinės spalvos pasirinktinai.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Optimizuota logistika:

Intelektualiojo transporto parko taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės išlaidų valdymo valdymą, bet ir gali būti taikomas skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą, taip pat užtikrinant saugumą. visi darbuotojai, eidami oficialias pareigas fronto linijoje.

* Pagrindines „Neway“ produktų grupes sudaro: įterptosios kompiuterių platformos, mobiliųjų duomenų terminalai, fotoaparatų ir transliacijų monitoriai, jutikliniai VGA / HDMI monitoriai pramoniniams tikslams, USB displėjaus monitoriai, jūriniai, medicininiai monitoriai ir kiti specialūs LCD ekranai, taip pat turi pramoninį IP65 skydelio kompiuterį ( „Windows“ arba „Android“) ir pramoniniai IP65 monitoriai (neliečiami, varžiniai, talpūs, infraraudonieji).

* Q: Ar turite atsargų?

Ats .: Kiekvieną mėnesį sandėlyje laikome 1000–5000 vienetų.

Tyrimo