Pramoninio kompiuterio HMI

NXT104F, 10,4 colių pramoninis ultra plokščias viskas viename skydelyje. „Fanless“ dizainas, įmontuotas „Wifi“, priekinis skydas IP65, įvairūs liesti. - 10,4 '' skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 formato santykis, 1024x768 - No / Resistive / Capacitive touch neprivaloma - Intel J1900 sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7 - 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM - Pramoninio aliuminio lydinio dizainas - Aparatūra ir programinė įranga galima pritaikyti.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pramoninio kompiuterio HMI

NXT104F, 10,4 colių pramoninis ultra plokščias viskas viename skydelyje.

„Fanless“ dizainas, įmontuotas „Wifi“, priekinis skydas IP65, įvairūs liesti.

- 10,4 '' LCD, 4: 3 formato santykis, 1024x768

- Ne

- „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7

- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM

- pramoninis aliuminio lydinio dizainas

- „Hardware & Software“ gali būti pritaikyta.

Windows详情_01.jpg

Pramoninis kompiuteris HMI montavimo būdas:

Windows详情_02.jpg

Pramoninio kompiuterio HMI specifikacija:

Windows铝合金IP65一体机.jpg

Pramonės PC HMI taikymas:

Pramoninio kompiuterio HMI su įterptųjų sistemų projektavimu tinka įvairioms krašto apsaugos, tautos ir socialinio gyvenimo sritims. * gali būti plačiai naudojami įmonėse, karinėse, biurų, laboratorijų, individualių namų, KIOSK, bankomatų, transporto, pramoninės automatikos valdymo ir kt.

01.jpg

* Pardavėjai ir inžinieriai siūlys pardavimo, pardavimo, pardavimo ir techninės pagalbos paslaugas. Jie sugeba spręsti bet kokias problemas, su kuriomis susiduriate su paciento ir efektyvaus požiūrio.

* „Touch Solutions for Transportation“ „Neway“ sukūrė savo reputaciją transporto rinkoje, pasiūlydama aukščiausios kokybės jutiklinio ekrano ir „touchmonitor“ sprendimus. Iš tiesų, „Neway“ produktai yra įrodytas sprendimas registruotis oro uostuose, bilietų pardavimo automatai metro stotyse ir kiti sistemos integratoriai transporto srityje. „Neway“ yra pasiryžusi pristatyti naujausius „touch“ sprendimus ir suteikti klientams aukščiausios kokybės patirtį.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Q: Jei mygtukų funkcija gali būti iš naujo apibrėžta?

A: TAIP

Hot Tags: pramoninis kompiuteris hmi, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje,

Tyrimo

You Might Also Like