Geriausias stalinis kompiuteris

Geriausias stalinis kompiuteris, NT104F-4 serija: Siauras rėmelis, kompaktiškas dizainas, skirtas „Android“ skydelio kompiuteriui. –10,4 colio, 1024x768 skiriamoji geba –OS: „Android 6.0“, pasirenkama: „Android 5.1“ / 7.1 “-„ CPU “:„ A64 “keturių branduolių, pasirinktinai„ RK3288 / RK3399 “- RAM: 2 GB DDR3, pasirinktinai 4 GB DDR3 - iš: 8 GB „eMMC“, pasirinktinai 16 GB / 32 GB „eMMC“ - „Nelieskite“ arba su talpiniu jutikliniu skydeliu - Pilna aliuminio lydinio struktūra, šlifuoklis arba juoda spalva –Ultra plokščias priekinis skydelis IP65 Dulkės ir vandeniui įrodyti –pritaikyta įranga ir programinė įranga
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausias stalinis kompiuteris

NT104F-4 serija: kompaktiško dizaino siauro rėmo „Android“ skydelio kompiuteris.

* 10,4 colio, 1024x768 skiriamoji geba

* OS: „Android 6.0“, pasirinktinai: „Android 5.1 / 7.1“

* Centrinis procesorius: A64 keturių branduolių, pasirenkamas RK3288 / RK3399

* RAM: 2 GB DDR3, pasirinktinai 4 GB DDR3

* ROM: 8 GB eMMC, pasirenkamas 16 GB / 32 GB eMMC

* Neliestas arba su talpiu jutikliniu skydeliu


Geriausias stalinio kompiuterio dizainas:

„JWS“, „Android“, „_01“

„JWS“, „Android“, „_02“

„JWS“, „Android“, „_03“

JWS四代接口

Geriausios stalinio kompiuterio specifikacijos:

10.1-21.5规格表-总

Geriausia stalinio kompiuterio programa:

01

* Naudojant 10 taškų talpinį daugialypį prisilietimą, žmogaus kūnas jautriai reaguoja į jutiklinę funkciją, užtikrindamas tikslų ir jautrų jutiklinį efektą. Talpinis jutiklinis ekranas tereikia paliesti tik nereikia spaudimo generuoti signalus.

* Taikant intelektualųjį transporto parką galima ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės išlaidų valdymo valdymą, bet ir pritaikyti skubios pagalbos tarnyboms, pavyzdžiui, greitosios pagalbos ir priešgaisrinėms tarnyboms, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą, taip pat užtikrinant saugumą. viso personalo, einant oficialias pareigas fronto linijoje.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir CE, FCC ir kt. Sertifikatus.

* Q: Ar jūsų įmonė yra tikras gamintojas?

A: Mūsų įmonė yra profesionali gamintoja Quanzhou mieste, Fujian provincijoje, jūs esate labiausiai laukiami apsilankyti mūsų gamykloje bet kuriuo metu.

Tyrimo