Pramoninis planšetinio kompiuterio jutiklinis ekranas

NT101F, 10,1 colio Visi viename „Android“ OS Pramoninis planšetinis kompiuteris. Įrengtas „Wifi“ ir „Bluetooth“, papildomas fotoaparatas / mikrofonas / pirštų atspaudai / NFC - 10,1 colio LCD, 16: 9 formato santykis - 1366x768 arba 1280x800 - neprivalomas / neprivalomas jutiklis - A83T Cortex -A7 Octa-Core (pasirinktinai A64 ir RK3188 ir RK3288) - RAM: 2GDDR3, iki 4G DDR3-atmintis: 8G EMMC iki 16G EMMC - aliuminio lydinio korpusas su itin plokščiu IP65 priekiniu skydeliu - geležies lakštai / metalo plokštės / VESA įdėtas montavimas įrangos ir programinės įrangos
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pramoninis planšetinio kompiuterio jutiklinis ekranas

NT101F, 10.1 colių Visi viename „Android“ OS pramoniniame planšetiniame kompiuteryje.

Įrengtas „Wifi“ ir „Bluetooth“, papildomas fotoaparatas / mikrofonas / pirštų atspaudai / NFC

- 10,1 "LCD, 16: 9 formato

- 1366x768 arba 1280x800

- Ne

- A83T Cortex-A7 Octa-Core (pasirinktinai A64 ir RK3188 ir RK3288)

- RAM: 2GDDR3, iki 4G DDR3

- Atmintis: 8G EMMC. iki 16G EMMC

- Aliuminio lydinio korpusas su itin plokščiu IP65 priekiniu skydeliu

- Geležies lakštai / Metalinės plokštės / VESA įdėtas montavimas

- Galima įsigyti pritaikytą aparatinę ir programinę įrangą


„Android“ 详情 页 _01.jpg

„Android“ 详情 页 _02.jpg

Pramonės planšetinio kompiuterio jutiklinio ekrano specifikacija:

„Android“ 65 IP65 一体 机 .jpg

Pramoninis planšetinio kompiuterio lietimui jautrus ekranas:

„NEWAY IPC“ ir monitoriai, tokie kaip pramoniniai planšetiniai kompiuterio jutikliniai ekranai, skirti naudoti komerciniams ir pramoniniams tikslams, dideliam šviesumui skaityti skaitymui saulės šviesoje, tada su RoHS, FCC ir CE sertifikatais. Pirmenybė teikiama bankomatams, KOISK, pardavimo automatams, transportui ir bilietams ir kt.

PC x86 APPLICATION.jpg

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzelagą. Visų metalinių korpusų konstrukcijos yra tvirtos, atsparios seismui, patvarios, aukštos ir žemos temperatūros, efektyvios šilumos išsklaidymui ir gali būti naudojamos atšiauriose aplinkose.

* Visi gamybos procesai grindžiami strateginiu produktų planavimu. Mes kontroliuojame kiekvieną gamybos etapą nuo žaliavų tikrinimo iki gatavų produktų.

* Palieskite mažmeninės prekybos ir svetingumo sprendimus

„First Solutions“, naudodamas pirmos klasės prisilietimą ir estetinę išvaizdą, padės jums dirbti produktyviau ir pasiekti geresnių pardavimo pajamų. „Point-of-Sale“ jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai leido pardavėjams sumažinti išlaidas ir klientams mėgautis patogumu. Mes siūlome tiek standartinius, tiek individualiai pritaikytus jutiklinius produktus, kurie veikia patikimai visose aplinkose. Mes galime bendradarbiauti su jumis naujoviškų ekranų kūrime, kad pagerintume interaktyvią vartotojo patirtį.

* Neway laikysis klientų bandymų laiku, o mūsų produktai paprastai gauna daug gerų atsiliepimų iš klientų ir gauna pakartotinį verslą, o po to palaiko ilgalaikius santykius su klientais.

* Q: Kiek ilgai gausiu prekes?

A: 5-7 dienos oro transportui, 3-5 dienos tarptautiniam ekspresui. 20-40 dienų jūrų transportui.

* Q: Alt nuotraukos yra tikros nuotraukos?

A: Visų parduodamų produktų nuotraukos yra 100% tikros šaudymo priemonės. Jei norite būti mūsų pardavimo agentu, galite bendradarbiauti su mūsų įmone.

Q: Kaip jūsų gamykla atlieka kokybės kontrolę?

A: Mūsų įmonės filosofija yra tokia: klientas, kokybė yra gyvenimas, vientisumo valdymas, inovacijos yra įmonės kraujas. Mes turime labai puikius gaminių dizainerius ir inžinierius kokybiškam palydovui ir teikiame 24 valandų aptarnavimą po pardavimo. /CCC/FCC/ROHS/IP65&IP66.And kviečiame apsilankyti mūsų gamykloje.


Tyrimo