„Android“ žaidimų planšetinis kompiuteris

„Android“ žaidimų planšetinis kompiuteris, NT101F-4 serija: Siauras rėmelis, kompaktiškas pramoninio „Android“ skydelio kompiuteris. 10,1 colio, 1280x800 raiška - OS: „Android 6.0“, CPU: A64 keturių branduolių - RAM: 2 GB DDR3, ROM: 8 GB eMMC - „Nelieskite“ arba „Touch“ arba „ Su talpiu jutikliniu skydeliu - visos aliuminio lydinio struktūros, šlifuotos arba juodos spalvos - Itin plokščias priekinis skydas IP65, atsparus dulkėms ir vandeniui - Yra individualizuota aparatinė ir programinė įranga
Pokalbis dabar

Informacija apie

„Android“ žaidimų planšetinis kompiuteris

NT101F-4 serija: kompaktiško dizaino siauro rėmo „Android“ skydelio kompiuteris.

* 10,1 colio, 1280x800 skiriamoji geba

* OS: „Android 6.0“, centrinis procesorius: „A64“ keturių branduolių

* RAM: 2 GB DDR3, ROM: 8 GB eMMC

* Neliestas arba su talpiu jutikliniu skydeliu

* Pilnos aliuminio lydinio struktūros, pjaustymo ar juodos spalvos

* Itin plokščias priekinis skydas IP65, atsparus dulkėms ir vandeniui

* Galima individualizuota aparatinė ir programinė įranga


„Android“ žaidimų planšetinio kompiuterio dizainas:

„JWS“, „Android“, „_01“

„JWS“, „Android“, „_02“

„JWS“, „Android“, „_03“

„Android“ žaidimų planšetės specifikacija:

规格表-宽屏

„Android Gaming Tablet“ programa:

01

* Suderinamas su įvairiomis pramonės sistemomis / taikymu. Palaikymas be prisilietimo, varžinis prisilietimas, talpinis jutiklis, infraraudonųjų spindulių lietimas ir tt. Jutiklinėms funkcijoms naudoti USB / RS232 / RJ45 prievadą.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Naršymas ir matavimas:

GPS technologijos derinimas su „Neway's Monitor and Control“ platforma yra puikus sprendimas navigacijos ir matavimų srityje, „Neway Monitor“ ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonės navigacijos įrangoje, radaro sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, sonaro sistemoje ir kt.

* RoHS, kuris patvirtina, kad remiantis bandymais, atliktais kaip bandymo ataskaita, mūsų produktai atitinka RoHS direktyvos 2002/95 / EB, 2005/618 / EB reikalavimus.

* Klausimas: kaip pasitikite pristatymu?

A: Mes visada pristatome laiku, kaip pažadame.

Tyrimo