Kodėl jums reikia monitoriaus

- Nov 07, 2018-

Štai 10 monitoriaus priežasčių:

1. Rėmelio žymekliai . Kai kuriose fotoaparatuose nėra standartinių arba individualių rėmelių vadovų, pvz., 1.85: 1 arba 2.39: 1. Jei jums reikia šių parinkčių, jums reikia išorinio monitoriaus, kuris leis jums tai padaryti.

2. Nusausinkite . „Panasonic“ išleido programinės įrangos atnaujinimą, leidžiantį nuspausti anamorfinius vaizdus fotoaparate (GH5), tačiau tai dar nėra. Net jei tai būtų parinktis, jutiklio kraštinių santykis yra 4: 3. Su 2x anamorfiniu adapteriu arba objektyvu, jūs gaunate 2.67: 1, ir jūs greičiausiai bus nuėmimas nuo šonų. Išorinis monitorius padės tiksliai atvaizduoti jūsų galutinę išvaizdą, jei jis turi derinį su nusidėvėjimu ir rėmeliais.


3. Lengvas f licker aptikimas . Kada nors fotografavote užrakto greičiu, kur pro ekraną apšviestos šviesos? Na, tai yra daug sunkiau aptikti mažesniame LCD. Didesnis 7 colių monitorius tikrai idealus. GH5 turi mirgėjimo koregavimo parinktį, bet jūs negalite nustatyti, ką nematote.


4. Jei pakeisite užrakto greitį , gausite skirtingus judesio efektus. Jūs nežinote, ar pernelyg toli, nes judėjimas yra sunku studijuoti galiniame LCD ekrane. Didesnis monitorius tikrai padės jums geriau matyti.


5. Pasirinktiniai profiliai . Jūs negalite įvertinti spalvų iš galinio LCD ekrano. Norėdami tiksliai nustatyti profilio spalvas, jums reikia kalibruoto profesionalaus lygio monitoriaus. Yra tik du būdai.


6. Dauguma fotoaparatų LCD yra taip pat gerai, kaip ir veidrodžiai lauko sąlygomis. Jums tikrai reikia monitoriaus su gaubtu. Monitorius sėdės gražiame aukštyje ir leis jums iš tikrųjų pamatyti, ką fotografuojate .


7. Išorinio monitoriaus manevringumas . Jį galite prijungti prie magiškos rankos ir jis pasukamas į bet kurią norimą padėtį. Galite jį nuimti ir laikyti rankose. Nors apverčiamieji ekranai puikiai tinka, jis negali įveikti išorinio monitoriaus pasirinkimų. Be abejo, naudojant išorinį monitorių, „HDMI“ kabelis šiek tiek slopina ekraną.


8 . Kiti gali pamatyti, ką fotografuojate . Jei turite įgulą, kuri priklauso nuo gyvo vaizdo, kad gerai atliktų savo darbą, jums reikia išorinio monitoriaus. Bent 7 ”. Pavyzdžiui, dėmesio traukimo priemonės, plaukai ir menininkai, pats, direktorius ir kiti, kurie sumokėjo kainą už leidimą žiūrėti.


9. Jūs galite geriau išdėstyti sritis išoriniame monitoriuje, bet taip pat galite pasirinkti netikrą spalvą . Aš nesu didelis klaidingo spalvoto įrankio gerbėjas, tačiau daugelis mano, kad tai naudinga. Jei jūsų išorinis monitorius turi jį, ir jūs manote, kad jis yra intuityvus, tada jums reikia.


10 .Monitoriai gali būti maitinami atskirai . GH5 turi didelį akumuliatoriaus tarnavimo laiką. Kameros, tokios kaip „Sony a7S II“, nenori, kad ji būtų maloni. Jei galite valdyti savo stebėjimo poreikius atskirai, tai yra privalumas.