Kas yra vidaus sąsajos kietajame diske-Part 2

- Nov 13, 2020-

3.M.2 Sąsaja

M.2 sąsaja yra naujos kartos sąsajos standartas, kuris gali būti suderinamas su įvairiais ryšio protokolais, tokiais kaip SATA, PCIe, USB, HSIC, UART, SMBus ir kt. M.2 sąsaja yra labai maža, perdavimo greitis yra greitesnis, dažniausiai naudojamas nešiojamasis kompiuteris.


M.2 sąsaja gali būti padalintas į Bkey ir Mkey, tai yra, socket2 ir socket3. 2 lizdo greitis yra 700 MB/s ir 550MB/s. Lizdas 3 mano PCI-E3.0X4 kanalą, greitis gali pasiekti 32Gbps, pralaidumas yra apie 4GB / s, labai greitai, dabar Lizdas 3 buvo iš popularized pagal M.2 sąsaja.


M. 2 sąsaja yra naujos kartos sąsajos standartas, pritaikytas "Ultrabook", kad pakeistų originalią mSATA sąsają. M.2 yra daug geriau nei mSATA pagal mažesnio dydžio ir didesnio perdavimo efektyvumą.


4.PCI-E sąsaja

PCI-E (PCI Express) yra bendroji autobusų specifikacija, kurią palaiko ir skatina "Intel". Jo galutinis dizaino tikslas yra pakeisti autobusų perdavimo sąsają esamoje kompiuterinėje sistemoje, kuri apima ne tik ekrano sąsają, bet ir CPU, PCI, HDD, tinklo ir kitas programų sąsajas.


PCI-E SSD yra gana nedaug, visi jie yra pavyzdinė klasė, nes PCI-E sąsajos naudojimas gali pasiekti labai greitą perdavimo greitį, stiprų našumą, todėl kaina taip pat yra labai didelė.


5.U.2 sąsaja

U. 2 sąsajos populiarumas nėra didelis, o standusis diskas su šia sąsaja retai matomas dabar.