"The Trend Of Tablets"

- May 11, 2018-

Sistema

"Windows" taps pagrindine, mobili biuras yra neišvengiama ateities tendencija, planšetiniam kompiuteriui reikia išsamios operacinės sistemos, gerai suderinama su "Windows" sistema ir plačiai naudojama sistema, įmonės darbuotojai žino tik operacinę sistemą. Ir "Ipad" veikimas biure tikrai neatitiko verslo žmonių poreikių.

Studentams, kurie specializuojasi studentų planšetiniuose kompiuteriuose, "Android" paprastai naudojamas. Kai kuriose mokinių plokštėse taip pat vykdoma debesų technologijų platforma, geriausia "debesies" mokymosi mokykla gali pralaužti laiko, erdvės ir išteklių ribojimą, ekosistemą kaip mokymosi kurso centrą, mokymosi išteklių pasidalijimą draugų ratuose, interaktyvų bendradarbiavimą, mokymosi poreikį orientuotą , prie pasaulinės žinių bazės gali būti bet kuriuo metu, bet kur "pagal pareikalavimą".

Techninė įranga

Tablečių procesoriuje yra penki procesoriai, Qualcomm Snapdragon procesorius, Apple A5 procesorius, NVIDIATegra2 Tegra3 Tegra4 procesorius, Intel ATOM procesorius ir bendrasis ARM procesorius. ATOM procesoriaus suderinamumo privalumas vis dar yra geriausias "Windows" partneris.

Funkciniai patobulinimai, pelės ir klaviatūros jungtys yra būtina standartinė konfigūracija, skirta pelėms ir klaviatūrai.

"Tabletės" pasaulyje mobiliosios programos vaidins svarbų vaidmenį palaikydamos žmones visame pasaulyje.