Pagrindinės tabletės savybės

- May 11, 2018-

Tabletės turi išskirtines savybes. Kai kurie yra kaip atskira skystųjų kristalų ekranas, tiesiog storesnis nei įprastu ekranu, ir turi reikiamą įrangą, pvz., Standžiųjį diską.

Nešiojamas ir nešiojamas, jis yra toks mažas ir lengvas, kaip ir nešiojamas, ir gali būti bet kuriuo metu perkeliamas į mobilųjį įrenginį, palyginti su darbalaukiu.

Didžiausia planšetinių kompiuterių funkcija yra skaitmeninis rašalas ir rašysenos atpažinimo įvestis, taip pat galingas rašiklio atpažinimo, kalbos atpažinimo, gestų atpažinimo ir mobilumo galimybės.

Unikalus stalinis kompiuteris "Windows XP" operacinė sistema ne tik turi įprastą "Windows XP" funkciją, bet ir įprastos "XP" suderinamos programos gali veikti ant plokštės, padidina rašysenos rašybą, išplečia XP funkciją.

Išplėsti kompiuterio naudojimą naudojant specialią "švirkštimo priemonę", skirtą veikti kompiuteryje, todėl ją taip paprasta naudoti kaip popierių ir rašiklį. Ji taip pat palaiko klaviatūras ir pelėms, kaip ir įprastus kompiuterius.

Skaitmeniniai nešiojamieji kompiuteriai, pvz., Pdas ir pdas, atlieka įprastus užrašus, saugo pastabas ir kuria savo tekstus, diagramas ir nuotraukas. Tuo tarpu integruotas elektroninis "rašalo ženklas" naudojamas pagrindinėje "Office XP" programoje, kad išsaugotų savo rašyseną "Office" dokumente.

Paprastas diegimas ir valdymas "Windows XP Tablet PC Edition" apima patobulintas "Windows XP Professional" diegimo ir politikos funkcijas, o tai labai supaprastina "Tablet PCS" diegimą ir valdymą įmonės aplinkoje.