Pagrindinės tablečių kategorijos

- May 11, 2018-

Dvigubo lietimo plokštė

Dviguba liesti plokštė apibrėžia dvigubos įkrovos tabletę kaip tabletę, palaikančią "talpos pirštu ir elektromagnetinio smūgio valdymą". Paprastai IPAD palaiko tik talpos piršto prisilietimą, tačiau jis nepalaiko elektromagnetinio smūgio valdymo ir negali suprasti originalaus rašytinio rašymo įvesties, taigi įmonės veiklos rezultatai yra gana nepakankami. Elektromagnetinio smūgio valdymas daugiausia išsprendžia originalų rašybą.

Dual Touch gaminys

Dual touch tabletė nemato daugiau, pagrindinė priežastis yra jos procesas, o techniniai sunkumai yra gana dideli, KUPA X11 yra pirmoji pasaulyje naudojama 1366 x 768 skiriamoji geometrinė "Gao Qingshuang" jutikliniu ekranu tabletė, kuri palaiko jautresnį pirštu ir tikslų elektromagnetinį rašiklį, už klaviatūros, kad vartotojams būtų patogesnis, natūralus, greitas įvesties būdas. Kupa X11 turi priekinę ir galinę HD kamerą, leidžiančią fotografuoti ar filmuoti. Jei vartotojas yra pavargęs nuo momentinių nuotraukų, Kupos originalaus rašymo ir rankinio piešimo funkcijos gali padaryti nuotraukas ryškesnes ir spalvingesnes.

KUPA X11, naudojant X86 architektūrą, įmontuotą "Intel" procesorių, mažos energijos sąnaudos lustą yra 3 kartus prototipų 2 procesoriaus našumą ir įrengta "Windows 7" operacinė sistema, gali patenkinti kasdienius verslo vartotojus. "KUPA X11" elito versijos su "Intel Atom Z670" procesoriumi, 1,5 GHz dažniu, 2 GB atminties, didelės talpos SSD 64 GB kietojo disko kietojo disko, be to, "KUPA X11" plokštė su integruotu 802.11 b / g bevielio ryšio protokolo palaikymu belaidžio tinklo plokštę ir "bluetooth V2.1" modulį, kita versija gali būti pritaikyta pagal skirtingo tinklo modulio reikalavimus, palaiko mobilųjį 3 g (td-scdma), telekomunikacijų 3 g (CDMA2000) unicom 3 g (WCDMA).