Pramonės planšetinio kompiuterio ateitis

- Nov 21, 2018-

Šiuo metu pramoninės tabletės priklauso nuo jų puikios kokybės ir kokybės. „Pagaminta Kinijoje 2025“ ir stiprios šalies gamybos strategija atliko didžiulį vaidmenį pramoninės kontrolės, medicinos, švietimo, terminalų ir kitose pramonės šakose. Pramonės planšetinių kompiuterių paklausa ateityje gerokai padidės, o pramoninių planšetinių kompiuterių plėtra taip pat bus aiškesnė. Kaip atrodys būsima pramoninė tabletė?


Atsižvelgiant į tai, kad pramoniniai planšetiniai kompiuteriai iš pradžių buvo skirti prisitaikyti prie sudėtingų gamybos aplinkų, o jų produktai yra šališki kokybės atžvilgiu, su pramoninės tabletės gamybos technologijos brandumu, būsimi pramoniniai planšetiniai kompiuteriai bus gražesni, lengvesni ir praktiškesni. Vadovauti idėjų kūrimui.


Visų pirma, išvaizda, pramoniniai planšetiniai kompiuteriai bus plačiai naudojami panašiose srityse, pavyzdžiui, medicinos ir terminalo. Viena vertus, į pirkimų sąlygas bus įtrauktos pramoninių tablečių kompiuterio korpuso spalvų atitikimo ir naudojimo atvejų; kita vertus, pramoniniai tablečių gamintojai didina turimų produktų skaičių arba siekia patenkinti prekybos planšetinius kompiuterius. Planšetinio kompiuterio dizainas taip pat papildys gausias išvaizdos spalvas ir pramoninius LCD monitorius. Kolegos, didinančios pramoninių planšetinių kompiuterių vertę, labai padidins produktų pridėtinę vertę.


Ateityje pramoniniai planšetiniai kompiuteriai taip pat vystysis šviesioje, plonoje ir stabilioje kryptyje, kuri gali sutaupyti vietos ir palengvinti pramoninių planšetinių kompiuterių priežiūrą. Aliuminio lydinio korpusas ir ventiliatoriaus dizainas visai mašinai užtikrina pramonę. Pagal stabilios tabletės struktūros prielaidą eksploatacijos laikas labai pagerėja. Pramoninės žvalgybos dominuoja būsimos gamybos pramonės plėtra, o pramoninių planšetinių kompiuterių greitis ir toliau didės, nuolat atnaujinant techninę ir techninę įrangą. Toliau tobulindama „China Manufacturing 2025“, ateityje pramoninės naujovių diegimo paraiškos turės svarbų vaidmenį plėtojant pramoninius planšetinius kompiuterius.


Nepriklausomai nuo pramonės, humanizavimo požiūriu, būsimos tendencijos bus individualizuotos paslaugos, o pritaikytos pramoninių tablečių paslaugos taip pat turėtų atitikti tendenciją, nes pritaikytos pramoninės tabletės gali ne tik suteikti vartotojams tinkamiausius pramonės produktus; Viena vertus, ji kontroliuoja gamybos sąnaudas ir pagerina išteklių panaudojimo lygį, kuris yra suderintas su valstybės tausojančia visuomene.


Todėl atrodo, kad pramonės planšetinių kompiuterių ateitis yra aiški ir kankinama. Akivaizdu, kad pramoninių planšetinių kompiuterių kūrimas yra labai aiškus, todėl viskas yra paprastesnė, o išvaizda ir veikimas yra pagrįstas šiuo požiūriu. Kokybės ir technologijų naujovės; posūkiai yra naujos technologinės revoliucijos kontekste, visi yra žvalgymo stadijoje, todėl reikia daugiau pastangų, kad būtų pasiektas šis kelias.