„Office Upstart“ plėtros tendencija: „AIO Computer“

- Aug 30, 2018-

Nuolat gerinant socialinį produktyvumą ir mokslo bei technologijų plėtrą, vis labiau ir labiau didėja žmonių lūkesčiai ir reikalavimai visiems gyvenimo aspektams. Anksčiau AIO kompiuteris turi būti ypatingas egzistavimas, tačiau dabar žmonės turi atitinkamą ekonominį pajėgumą eiti į aukštą gyvenimo kokybę.


Pagal kompiuterio kategoriją darbalaukis turėtų būti pažįstamas ir iš esmės naudojamas. Tačiau, kadangi biurų efektyvumo paklausa didėja, o žmonių vartojimo lygis didėja, daugelis žmonių taip pat renkasi plonus ir nešiojamus nešiojamus kompiuterius. Tačiau pastaraisiais metais vis dar yra karšta kategorija, kuri lėtai užima vietą rinkoje - AIO Computer.


Palyginti su tradiciniu kompiuteriu, labiausiai intuityvus „all-in-one“ kompiuterio privalumas yra paprasta ir plona išvaizda. „Tik vienas maitinimo laidas“ gali būti naudojamas tiesiogiai, taupant 75% darbalaukio erdvėje. Šie du taškai visuomet buvo labiausiai intuityvi du „all-in-one“ kompiuterio aprašymai. Išspręskite kompiuterio užimamą erdvę ir išspręskite įvairius nepatogius kabelius.


Apibendrinant galima pasakyti, kad asmeninis kompiuteris, kurio reikia vartotojams, ne tik puikiai veikia, bet ir turi patogumo, didelės vertės ir mažos erdvės privalumus. Todėl AIO kompiuteris būtų būsimo asmeninio kompiuterio plėtros tendencija.