Iššūkiai WiFi yra apie į veidą

- Dec 04, 2018-

Daugelis žmonių gali nepavykti gyventi be Wi-Fi! Tai šiek tiek yra Chwalenie, bet "WiFi" yra tikrai giliai invazija jaunų žmonių gyvenimą. Nesijaudinkite apie šios rūšies dalykas, nes Wi-Fi gali būti pakeistas. Remiantis atitinkama informacija, nors iš esmės kiekvienas įrenginys turi Wi-Fi funkciją, jis manė, kad ji netrukus pakeis naujos technologijos. Šis pareiškimas nėra nepagrįsta, nėra akivaizdu iš Kinijos, bet Jungtinėse Amerikos Valstijose, pagrindiniai ūkio subjektai suteikia neribotą duomenų srautą, vartotojams nereikia atidaryti Wi-Fi tinklo, siekiant išvengti išlaidų, didelis eismas. Neribotas srautas yra linkę pakeisti Wi-Fi, pagrindinis taip, kad žmonės galėtų prisijungti prie interneto.


Wi-Fi yra apie kitų technologijų problemoms spręsti ar pakeis


Visų pirma, mes visi žinome, kad kai kurie "WiFi" ryšys viešosiose vietose turi būti prisijungęs, jei nori naudoti. Seka saitų, patikrinkite, ar kad daug žmonių bus rasti labai varginantis. Kita vertus, viešosios "WiFi" nėra saugūs. Jeigu neribotą srautą, ji gali išspręsti šios problemos serijos? Žinoma, pakeisti Wi-Fi gali būti ilgas procesas, galų gale, vidaus operatoriai turi ne realus neribotą srautą. Wi-Fi buvo maždaug 20 metų, gamybos pramonės dydis apie 20 milijardų dolerių. Šiandien yra kitų techninių iššūkių.


Wi-Fi pakeitimo technologijos: LTE-U


Tai nauja sistema, kuri naudoja nelicencijuotą spektrą padidinti turimus tinklo srauto mobiliojo ryšio duomenų ryšiai, techninį sprendimą diegti LTE, Wi-Fi diapazone.


Vartotojams, jie gali sklandžiai pereiti tarp mobiliojo ryšio tinklų ir LTE-U tinklų. Jokių pakeitimų galima rasti ne visiems. Be to, ši technologija reikalauja mažiau įrangos. Pvz., pastato 180.000 kvadratinių metrų talpos reikia tik 6-7 nuleidimo įrenginiai, mažesnis ekonomiškai ir platesnės aprėpties nei Wi-Fi.


Wi-Fi yra apie kitų technologijų problemoms spręsti ar pakeis


Wi-Fi pakeitimo technologijos: LiFi


LiFi yra panašus į Wi-Fi interneto taškas įtaisas pagal įsisavins nedidelė mikroschema ant elektros lemputės ar rungtynių. Įgalinti prieigą prie tinklo ir naudoti optinio perdavimo arba elektromagnetinių bangų perdavimo technologijos pertvarkant terminalo. Tol, kol yra vieta, kurioje yra sumontuoti žibintai, yra tinklas.


Wi-Fi pakeitimo technologijos: KSP


KSP, "Pilietis plačiajuosčio belaidžio tinklo" technologija leidžia bendrinti didelį kiekį šiuo metu JAV karinio jūrų laivyno juostos ištekliai. "Google", "Nokia" ir Qualcomm dirbau su jais mokslinių tyrimų tinklo paslauga.


Tikime, kad artimiausioje ateityje, mes gali tikrai atsisveikinti su Wi-Fi.