Lentelių privalumai

- May 11, 2018-

1. Tabletė turi išskirtines savybes. Kai kurie yra kaip atskira skystųjų kristalų ekranas, tiesiog storesnis nei įprastu ekranu, ir turi reikiamą įrangą, pvz., Standžiųjį diską.

2. "Tablet PC" operacinės sistemos charakteristika ne tik turi įprastą "Windows XP" funkciją, bet ir paprastas "XP" suderinamas programas, gali būti paleidžiama ant planšetinių kompiuterių, padidinta rankena, išplečiama XP funkcija.

3. Išplėskite kompiuterio naudojimą, naudokite specialią "švirkštimo priemonę", naudokite kompiuterį, kad būtų paprasta, kaip popierius ir rašiklis. Ji taip pat palaiko klaviatūras ir pelėms, kaip ir įprastus kompiuterius.

4.Portable ir nešiojamas, jis yra toks mažas ir lengvas, kaip ir nešiojamas, bet kuriuo metu gali būti perkeltas į jo naudojimo vietą, kuri yra mobilesnė negu darbalaukyje.

5. Skaitmeniniai įrašai, kurie yra kaip PDA ar PDA, naudojami įprastiniams nešiojamiesiems kompiuteriams, norint bet kuriuo metu prisiminti dalykus ir sukurti savo tekstą, diagramas ir nuotraukas. Tuo tarpu integruotas elektroninis "rašalo ženklas" naudojamas pagrindinėje "Office XP" programoje, kad išsaugotų savo rašyseną "Office" dokumente.

6. Asmeniniam naudojimui, naudojant "Tablet PC" ir "Pen Set" valdiklį, galima pritaikyti "Tablet PC" operacijos asmenybę, kalibravimą, rankenėlę, kurią galite naudoti kairėje arba dešinėje, nustatykite "Table PC" mygtuką, kad užbaigtumėte konkretų darbą, pvz. kaip atidarykite programą arba ekrano ekrano horizontalią ar vertikalią orientaciją.

7. Patogus diegimas ir valdymas. "Windows XP Tablet PC Edition" yra patobulintos "Windows XP Professional" diegimo ir politikos funkcijos, kurios labai palengvina "Tablet PC" įdiegimą ir valdymą įmonės aplinkoje.

8. Pasaulinis verslo sprendimas, palaikantis daugiakalbystes. "Windows XP Tablet PC Edition" jau turi vietines versijas anglų, vokiečių, prancūzų, japonų, kinų (supaprastinta ir tradicinė) ir korėjiečių, o netrukus bus galima rasti daugiau lokalizuotų versijų.