„SmugMug“ įsigyti „Flickr“

- Nov 16, 2018-

Viena didžiausių, nepriklausomų fotografų svetainių „ SmugMug “ paskelbė apie savo ketinimus įsigyti „ Flickr“ , internetinę nuotraukų ir vaizdo įrašų valdymo platformą. Pastaraisiais metais, įsigijusi „Yahoo“, „Flickr“ iš fotografijos pasaulio gavo gausius atsiliepimus, nes „Yahoo“ akivaizdžiai nesugebėjo sujungti su demografiniais duomenimis.

smugmug flickr

„Flickr“ vis dar plačiai naudoja milijonai vartotojų, įskaitant mus ( žr. Mūsų „Flickr“ grupę ), todėl mes manome, kad ši gera žinia, nes kompanija, turinti daug patirties fotografijos pasaulyje, greitai valdys tai, kas anksčiau buvo 1-oji svetainė fotografams skelbti savo nuotraukas.

Mes kalbėjomės su „SmugMug“ generaliniu direktoriumi „Don MacAskill“ ir džiaugiamės, kad susirinko naują bendruomenės ir vystymo komandą, kad būtų tęsiama naujovė ir auginama platforma. „SmugMug“ yra įsipareigojusi suteikti fotografams galimybę pasakyti savo istorijas.

„Sujungus„ SmugMug “ir„ Flickr “prekinius ženklus, visa fotografijos bendruomenė taps stipresnė ir geriau sujungta. Ilgalaikė fotografijos kokybė yra daug daugiau nei paspaudimai ir mėgsta - fotografija turi galią pakeisti pasaulį. Kartu galime išsaugoti fotografiją kaip pasaulinę pasakojimo kalbą. “

Jis pabrėžė mums, kad svarbu, jog „SmugMug“ ir „Flickr“ partnerystė ir toliau būtų fotografų fotografai.

„SmugMug pataikė į žemę, kuri veikia su šiuo nauju įsigijimu“, - sakė „MacAskill“. Norime daug laiko klausytis, ką nori bendruomenė, kas dabar veikia, kas beveik dirba, ir ką mes galime sukurti, kad būtų nauji ir novatoriški fotografams. “

Mes džiaugiamės šia naujiena ir mes norime, kad „SmugMug“ komanda geriausia augintų „Flickr“ į geresnę fotografų platformą.

3 PIN