Mikrokompiuteris, integruotas ir pagrindinė plokštė

- Aug 14, 2018-

Vieno lusto mikrokompiuteris

Trumpas MCU, pilnas pavadinimas „Micro Controller Unit“, kinų, yra mikroprocesorius. Integruodamas ROM, RAM ir FLASH atmintį viename lustelyje, išorinis turi pridėti tik galios, atstatymo ir laikrodžio grandines, kad taptų paprasta sistema. Todėl vieno lusto įvedimas yra paprastas, o mokymasis ir tobulinimas nereikalauja daug pinigų įrankiams įsigyti. Asamblėjos ar C plėtros programavimo pavyzdžiai, keil kompiliatorius, STC mikrokontrolerio atsisiuntimas yra patogus, simuliatorius dažniausiai yra atviro kodo, todėl mokymasis mikrokontroleriu yra labai populiarus naujokams.

Daugelyje vidaus bendrovių vis dar naudojasi MCU kūrimo produktais, o žemos klasės produktai yra ekonomiški, paprastas vystymasis yra pagrindinė priežastis, todėl mokymasis mikrokontroleriais vis dar turi tam tikrą Kinijos rinką.

Įdėta

Pilnas pavadinimas Įterptinė sistema, kinų kalba yra įterptinė sistema, daugiausia naudojant ARM, Power PC, kitą 16 bitų / 32 bitų MCU procesorių, iš esmės su BOOT įkrovimo programa, atmintimi, FLASH, derinimo prievadu, stebėjimo sistema, nuosekliuoju prievadu, mygtukas Pagrindinės programos, priklausomai nuo projekto ar rinkos poreikių, paprastai su Ethernet, LCD, USB transliacija ir kitais komerciniais ar pramoniniais taikomaisiais autobusais, kad atitiktų sistemos saugojimo, perdavimo, skaičiavimo poreikius. Paprastai naudokite vxworks, linux, ucos, vyną ir kitas operacinės sistemos kūrimo programinę įrangą. Norint naudoti daugiau C ar C ++ kalbų, reikia įsigyti modeliavimo įrankių, tokių kaip emuliatoriai ir parsisiuntėjai, ir jums reikia investuoti į tam tikrus fondus. Mokymosi medžiaga yra turtinga internete, ir yra daug atviro kodo ar pavyzdžių, tačiau sunku pradėti, o turi būti tam tikras aparatūros ir programinės įrangos pagrindas.

Vidaus įdėta rinka yra didelė, ir ji paprastai yra koncentruota į žemos kokybės produktus. Kūrėjai turi didelę paklausą ir didelį darbo užmokesčio santykį. Būdamas integruotu programinės įrangos ar aparatūros inžinieriumi nebus bedarbių.

Pagrindinė plokštė

Yra dvi pagrindinės kategorijos: viena - komercinis kompiuteris, pvz., Stalinis kompiuteris, nešiojamojo kompiuterio pagrindinė plokštė; kita - pramoninė ar karinė pagrindinė plokštė, pavyzdžiui, pramoninis kompiuteris, integruota mašina, kuri gali būti suprantama kaip profesionali pramonės kontrolė arba kariniai poreikiai. Įterptosios pagrindinės plokštės paprastai paremtos „Power PC“ arba „X86“ procesoriais, BOOT įkrovos įkrovikliu, atmintimi ir didelės talpos atmintimi (pvz., Standžiaisiais diskais). Aplinkai (aukštos ir žemos temperatūros, drėgmės, vibracijos, elektromagnetinio suderinamumo) procesorius, turintis didelį gebėjimą prisitaikyti ir stipriai apdoroti, vidaus plėtra daugiausia yra „Linux“ operacinė sistema, daugiausia sukurta C arba C ++ kalbomis. Reikia pirkti emuliatorių, vystymo priemones, pvz., Plėtros lentas, parsisiuntėjus ir pan., Reikia investuoti pakankamai lėšų. Pradėti sunku, turite turėti tam tikrą aparatūros ir programinės įrangos pamatą, turite žinoti tam tikrą kompiuterinę sistemą.

Vidaus gamintojai daugiausia brandinami EVOC Computer ir Huazhong Industrial Control. Vidaus pramonės kompiuterių rinka nėra didelė, ir paprastai ji yra koncentruota į aukščiausios klasės produktus. Kūrėjai taip pat turi didelę paklausą ir turi aukštą darbo užmokestį, tačiau riba yra didelė.

Asmeniškai manau, kad paprastieji socialiniai darbuotojai turėtų savarankiškai studijuoti savo egzaminus, turėtų stengtis būti kuo paprastesni, mokantis vieno lusto, mokiniai mokykloje taip pat turėtų mokytis iš mikrokontrolerio ir tada giliai įsitraukti į įdėtą, veikia operacinė sistema, mokymosi transplantacija ir plėtra, įskaitant aparatinę ir programinę įrangą.

Norėdami išmokti kompiuterio pagrindinę plokštę, turite eiti į savo darbą mokytis, nes mokykloje ir jūs asmeniškai neturite tokių lėšų ir galimybių.