Kompiuterio ir monitoriaus tipo ryšio sąsaja

- Apr 02, 2020-

Pramonėje yra daugybė ryšių sąsajų, kurias galima pasirinkti, dažniausiai naudojamos šios: 232 serijos, Ethernet, GPIB, USB, belaidis ir kt.


1. Standartinis nuoseklusis prievadas (RS232)


232 ryšio linija yra paprasta, jei kryžminė linija gali būti abipusė komunikacija su pagrindiniu kompiuteriu. Kabelio kaina yra maža, tačiau perdavimo greitis yra lėtas ir jis nėra tinkamas tolimųjų ryšių palaikymui.


2. GPIB


Didžiausia GPIB savybė yra ta, kad ji gali naudoti magistralę, kad sujungtų kelis instrumentus, kad būtų suformuota automatinė bandymo sistema. Šis ryšių greitis yra žemas, ir jis dažnai naudojamas valdymo komandoms siųsti. Tai tinka laboratorijoms ar gamybos vietoms, kuriose yra nedideli elektros trukdžiai.


3. Eternetas


Daugelyje įrenginių yra LAN tinklo sąsaja, paprastai vadinama „krištolo galva“. Ši funkcija yra lankstus tinklų kūrimas, daugiataškis ryšys, neribotas perdavimo atstumas, didelis greitis ir kt., Todėl tai tampa pagrindiniu komunikacijos metodu. Skirtingi tinklai turi skirtingus sąsajų tipus. Įprastas Ethernet sąsajas sudaro AUI, BNC ir RJ-45 sąsajos, taip pat FDDI, ATM ir pluošto sąsajos.


4. USB


Kaip dažniausiai naudojama sąsaja, USB turi tik 4 laidus, du maitinimo šaltinius ir du signalus, o signalai perduodami nuosekliai. Todėl USB sąsaja taip pat vadinama serijiniu prievadu. Išėjimo įtampa ir sąsajos srovė yra + 5V500mA ir iš tikrųjų yra klaida. , Maksimalus negali viršyti +/– 0,2 V, tai yra 4,8–5,2 V.


5. Belaidis


Be įprastų ryšių sąsajų, bevielis ryšys taip pat yra labai svarbus komunikacijos būdas. Jam būdinga: nėra fizinio ryšio, greitas perdavimo greitis, o daugelis prietaisų ir įrangos turi vidinę 802.11 belaidę sąsają. Prietaisą galite prijungti prie belaidžio maršrutizatoriaus arba prisijungti prie mobiliojo telefono WIFI prieigos taško, kad būtų suformuotas tinklas.