ParisPhoto

- Nov 13, 2018-

„ArisPhoto“ yra didžiausia fotografijos paroda Prancūzijoje, kuri kasmet vyksta nuo 1990 metų ir yra atvira visuomenei.

„ParisPhoto“ eksponuoja fotografijos įrangą, įskaitant fotoaparatus, objektyvus, fotoaparato priedus, spausdintuvus ir tt, apimančius kelis laukus, pvz., Vaizdo apdorojimo programinę įrangą, nešiojamą įrangą ir ekraną. Parodos metu vyks paskaitos, demonstracijos ir seminarai. Suprantama, kad šiame renginyje dalyvavo beveik 200 gamintojų, įskaitant „Canon“, „Nikon“, „Olympus“, „Fuji“ filmas, „shima“, „epson“ ir kt.

Eksponatų asortimentas

Fotografinė įranga: priartinamasis objektyvas, fiksuoto objektyvo objektyvas, blykstė, blykstė, filtras įvairiems tikslams, fotoaparato maišelis, fotoaparato kojelės laikiklis, šešėlių kambario blykstė, lankstus šviesos dėžutė, įvairūs lempų laikikliai

Fotografijos reikmenys: reflektorius, atšvaitas, išorinis fotoaparato apšvietimas, fotoaparato apšvietimas, kvarco šviesa, objektyvo dangtelis, gaubtas, trikojis, monopodas, fotoaparato valymo prietaisai, užrakto atleidimas, fotoaparatas

Visi ankstesni rodiniai

Atitinkama informacija

Tarptautinė paroda Paryžiuje, Prancūzija Paryžiaus nuotrauką rengia nendrių grupės paroda, UAB. Kitąmet vykusioje parodoje atidaryta Prancūzijos rinka, svarbi platforma, Paryžius, Prancūzija, tarptautinė paroda pritraukė 369 parodos dalyvius iš „Paris Photo“. klientų skaičius pasiekė 10000, paroda yra Paryžiaus GRAND PALAIS parodų salėje, 15000 kv.

 

(hidraulinis hidraulinis lizdas)

Nesvarbu, ar hidraulinis galvutė ir trikojis tinka, priklauso nuo fotoaparato sistemos, ypač jos apkrovos, taikymo ir biudžeto. Todėl naudojami skirtingi naudojimo būdai ir taikomųjų programų biudžetai ir yra didelis skirtumas. Produktų asortimentas nuo šimtų tūkstančių iki daugiau nei 100 000 yra labai platus. Nesvarbu, ar tai yra mėgėjų fotografija apskritai, ar profesionalus kino ir televizijos serialų šaudymas, nėra daug.

Kameros svirtis

Fotoaparato svirtis yra viena iš dažniausiai naudojamų lęšių efektų kūrimo priemonių. Kartu su trikojiu ir stendionu tai vadinama būtiniausia fotoaparato pagalbine įranga šiuolaikinėje kino ir televizijos produkcijoje. Fotoaparato roko rankena gimė ankstyvojoje užsienio filmų fotografijoje. Iš įrašų matyti, kad 1900 m. Filmo mažajame gydytoju režisierius naudojosi šia specialiąja fotografijos įranga, kad padarytų naujus kino efektų pokyčius, ir tada jis buvo palaipsniui pritaikytas skirtingiems filmams.

 

Kameros svirtis

Šiandien fotoaparato svirtis yra beveik būtina pagalbinė įranga kino ir televizijos gamybai. Tai galima pamatyti filmuose, TV serialuose, veiklos vakarėliuose ir vestuvių ceremonijose. Fotoaparato svirtis gali būti skirstoma į įvairias kategorijas, pvz., Riedmenų svirties rankeną, elektrinę teleskopinę svirties rankeną, elektrinį valdymo svirtį ir mažą svirtį.

Pirmiau minėtos trikojo, „yuntai“ ir fotoaparato roko rankos yra įprastos filmų ir televizijos produkcijos filmavimo priemonės, o naudotojai kreipiasi ir naudoja daugiau. Be šių pagrindinių fotoaparato pagalbinių įrenginių, fotografavimo vaidmenyje yra daug pagalbinių įrenginių, kurių negalima ignoruoti. Be šių šaudymo AIDS, objektyvo efektas neišvengiamai paveiks. Todėl turėtume visapusiškai pasinaudoti šių pagalbinių įrenginių privalumais filmavimo ir televizijos fotografavimo metu, kad fotografavimas taptų efektyvesnis.