Monitorius-IPS skydelis Privalumai

- Jul 11, 2019-

IPS skydelio privalumai:


1. Didelis žiūrėjimo kampas

IPS ekrano skydo matymo kampas gali siekti 178 laipsnių. Spalvos pasikeitimo laipsnis, susidaręs žiūrint iš priekio ir iš skirtingų kampų, vadinamas spalvų iškraipymo greičiu, o gauta vertė beveik neatitinka plika akimi. Tai reiškia, kad vaizdas iš priekio ar šono yra tas pats.


2. Tikroji spalva

Spalvos flip ir ryškumo konversijos dėka IPS ekranas leidžia matyti aukštos kokybės vaizdus su ryškiomis spalvomis ir prisotintu natūralumu iš bet kokio kampo.


3. Puiki dinaminė kokybė

IPS ekranas gali rodyti dinamiškus didelės raiškos vaizdus, ypač tinkamus judančio vaizdo atkūrimui, be vaizdo klijavimo ir tepimo. Tai geras operatorius, norintis žiūrėti skaitmeninius didelės raiškos vaizdo įrašus ir greitai judančius vaizdus, pvz., Žaidimų ir varžybų žaidimų langų veiksmų filmus.


4. Energijos taupymas ir aplinkos apsauga

IPS ekrano technologija yra taupesnė ir ekologiškesnė. Kadangi skystųjų kristalų molekulės yra tinkamesnės, skystųjų kristalų sluoksnio storis sumažėja, taip keičiant skystųjų kristalų ekrano pralaidumą, didinant ekrano efektą ir skleidžiant ekrano skydą plonesnę ir energiją taupančią.


5. Tiksli spalva

IPS ekrano technologiją teikia profesionalai, jie gali patenkinti reikliausius spalvų reikalavimus projektavimo, spausdinimo, aviacijos ir kitose pramonės šakose.