Medicinos elektronika

- Aug 14, 2018-

Medicinos elektronikos galimybės ir uždaviniai įterptųjų sistemų rinkai


Pradėjus Kinijos vyriausybės medicinos reformą ir didėjantį supratimą apie nacionalinę sveikatos priežiūrą, CCID Consulting prognozuoja, kad Kinijos nešiojamųjų medicinos elektronikos rinkos metinis augimo tempas per ateinančius trejus metus viršys 30%, o jo rinkos mastas sparčiai augs iki 28 milijardų juanių 2011 m. 2011 m., susidūrus su milžiniškomis rinkos galimybėmis, vidaus medicinos elektronikos kompanijos susiduria su daugybe sunkumų: stiprūs užsienio medicinos elektronikos gigantai buvo baigti Kinijoje, buitinės medicinos elektronikos trūksta kliūčių patekti į rinką; standartus ir pagrindines technologijas, pvz., sertifikavimo įstaigas ir medicininius biosensorius. Saugumo ir rizikos valdymo trūkumas. Taigi, kaip atsako vidaus elektronikos įmonės?


Autorius dalyvavo 2009 m. Kinijos tarptautinėje medicinos elektronikos konferencijoje, vykusioje Šanchajuje šių metų balandžio mėnesį. Konferencijoje dalyvavo pramonės, mokslo ir mokslinių tyrimų institutų atstovai. Ypač verta atkreipti dėmesį į „Intel“, „TI“, „ADI“, „Xilinx“, „Actel“, „Microsoft“, „Wind River“ ir „EVOC“. Elektroninių komponentų tiekėjai, sistemos tiekėjai ir programinės įrangos ekspertai įterptinėje sistemoje yra labai tvarkingi, nuo architektūros, patikimumo ir specialių medicinos produktų kūrimo iki vietinių medicinos elektronikos gamintojų, kad jie galėtų pasinaudoti galimybėmis, spręsti iššūkius ir plėtoti medicinos elektroniką. rinka, kuri yra reta finansų krizės metu, rodo, kad medicinos elektronika yra plačiai naudojama įterptųjų sistemų gamintojų taikymo sritis. Neseniai akademikas Xu Juyan Embedded Systems Association IC simpoziume nurodė, kad medicinos elektronika yra svarbi, nes žmogaus poreikiai galiausiai pagerina gyvenimo kokybę, ypač kai visa žmonija patenka į senėjimo amžių. Jis tikisi, kad vietinės integruotos grandinės ir įterptųjų sistemų įmonės atkreips dėmesį į šią pramonę.


Nešiojamoji medicininė elektronika yra įėjimo taškas


Nešiojami medicinos produktai ir medicininės informacijos produktai yra svarbiausi vietinių įterptųjų sistemų gamintojai, patekę į medicinos elektronikos rinką. „CCID Consulting“ Kinijos tarptautinėje medicinos elektronikos konferencijoje pažymėjo, kad be Mindray vis dar yra labai mažai vietinių medicinos prietaisų gamintojų. Net jei užsienio gamintojai yra „Yuanyuan“, jie neužima didžiosios rinkos dalies, o 48% rinkos dar nėra sukurta. Vidaus medicinos elektronikos gamintojams yra daug galimybių, kaip parodyta 1 paveiksle. Po 20 metų plėtros vidaus įterptųjų sistemų taikymas pasiekė nemažą lygį ir mastą, ypač vartotojų elektronikos ir kompiuterinės informacijos produktuose, pavyzdžiui, mūsų mobiliuosiuose telefonuose. Masinės medijos leistuvų, GPS, netbooks, kompiuterių ir namų apyvokos prietaisų gamyba davė pranašumų įsigyjant puslaidininkinius komponentus ir apdorojant. Pavyzdžiui, mobiliųjų telefonų (ypač didelių ekranų) populiarumas leidžia lengvai ir pigiai naudoti 3-5 colių didelio tikslumo jutiklinį ekraną rankiniams pramoniniams skaitikliams, kurie anksčiau buvo monochromatiniai simboliai ir pilkos spalvos ekranai; Platus ARM MCU asortimentas, ypač aukštos kokybės, mažos galios, naujos kartos MCU, atstovaujamos „Cortex M3“, leidžiančios nešiojamą įterpimą pagal ARM, įterptines operacines sistemas ir standartinius išorinius įrenginius, pvz., USB, CAN, Ethernet, .. Sistema yra labiau standartizuota, mažesnė ir efektyvesnė. Žinoma, tradiciniai įterptųjų sistemų lustų pardavėjai, turintys integravimo pranašumus biosensoriuose, galios valdyme ir MCU / DSP, vis dar turi akivaizdžių pranašumų medicinos elektronikoje, pvz., TI MSP430 pagrindu veikiančiame gliukozės matuoklyje ir oksimetro tirpale.