Rinkos perspektyvos transporto priemonių ekrane

- Sep 04, 2018-

Nuolat tobulindamas transporto priemonių internetą, automobiliai tapo daugiau nei tik transporto priemonė. Jie palaipsniui tapo duomenų analizės sistema, kuri sujungia informacijos rinkimą ir perdavimą su aukštųjų technologijų pridėtine verte ir pažangiu plėtros lygiu. Tuo pačiu metu vairuojant. Taip pat auga duomenų, kuriuos reikia apdoroti, kiekis. Todėl žmogaus ir automobilio sąveikos gylis ir plotis didėja, o tradicinė prietaisų kategorija nebegali patenkinti dabartinės vartojimo tendencijos.


Transporto priemonės sistema yra išmaniojo telefono plėtinys. Kadangi automobilis tampa protingesnis ir įvairesnis, automobilio ekrano jutiklinio ekrano skvarba palaipsniui didės. Be to, gerinant vartojimo lygį ir plėtojant technologijas taip pat bus skatinama skystųjų kristalų ekranų skvarba automobilio skyduose ir galinio vaizdo ekranuose.


2014–2016 m. Pasaulinė transporto priemonių gamyba buvo atitinkamai 87 mln., 90 mln. Ir 95 mln. Centrinio valdymo skydo skvarba yra 10 proc., O metinė 95 mln. Tai 9,5 mln. Vienetų. 2016 m. Kinijos automobilių gamyba sudarė apie 28,12 mln. Vienetų, ty 14,76% daugiau nei pernai. Gerėjant vartojimo lygiui, kai kurios Kinijos gyventojų sunaudojamos aukštos klasės automobilių konfigūracijos rodo tendenciją pereiti prie žemos ir vidutinės klasės automobilių, pvz., Aukštesnės kokybės garso, grafinių ekranų prietaisų ir galinės sėdynės pramogų vaizdo įrašai. Tikimasi, kad Kinijos transporto priemonės ekrane augimas bus didesnis nei automobilių augimo tempas.