LCD skydo pramonės plėtros tendencijos

- Aug 31, 2018-

1. Pramonės skystųjų kristalų monitorius / skydelio kompiuterio bendroji tendencija


Nuolat gaminant aukštos kartos linijas Kinijoje, tai turės didelį poveikį pasaulinei panelių pramonei, o grupės pramonė bus pertvarkyta. Ypač didelės kartos pajėgumų perkėlimas į mažą ir vidutinį LCD ekraną turės didelį poveikį visai pramonei.


Dėl didelio klientų skaičiaus ir didėjančio produktų diferenciacijos, mažos ir vidutinės įmonės pateikia aukštesnius reikalavimus įmonėms. Vidaus terminalų ir skydų įmonės taip pat stiprino tarpusavio bendradarbiavimą, kuris turės didesnį poveikį vidaus ir užsienio įmonėms, ir spartą panaikinti atgalinį gamybos pajėgumą visame pasaulyje. Bus toliau pagreitinta.


2. Prognozuojama produkto kūrimo tendencija


(1) LCD rinkos augimas sulėtėja

(2) Ypač mažos galios pavaros technologija

(3) Didesnis atnaujinimo dažnis


3. Prognozuojama rinkos konkurencijos tendencija


Neseniai Kinijos žemyno ir Taivano didelių įmonių ataka, „LG Display“ ir „Samsung“ ekranas „didieji du“ pasaulinėje didelės LCD skydo rinkoje žlugo. Vietos plokščių gamintojų vidaus rinkos dalis ir toliau didėja.


Ateityje Korėjos įmonės susitrauks savo rinkos padėtį LCD, o Kinija užims didesnę rinkos dalį LCD rinkoje. „Samsung Electronics“ paspartino pasitraukimą iš LCD verslo ir kreipėsi į pelningesnį OLED verslą, LCD gamybos linija buvo palaipsniui uždaryta. Kita vertus, kai kurie LCD gamintojai savo gamybos pajėgumus investuoja į nešiojamųjų kompiuterių ekranų gamybą su didesne pelno marža, siekdami užimti „Samsung“ likusią rinkos dalį.