IPS ekrano pranašumai

- Apr 15, 2020-

IPS ekrano pranašumai daugiausia pasireiškia šiais aspektais:


1. Platus žiūrėjimo kampas


IPS ekrano skydelio matymo kampas gali siekti 178 laipsnių. Spalvos pokyčio laipsnis, žvelgiant iš priekio ir skirtingais kampais, tampa spalvos iškraipymo greičiu, o atsirandančią vertę vargu ar galima atskirti plika akimi. Tai reiškia, kad vaizdas žiūrint iš priekio ir iš šono yra vienodas.


2. Realistinės spalvos


Tai taip pat yra išsamus IPS ekrano spalvų charakteristikų rodymas. Dėl spalvotų atverčiamų funkcijų ir ryškumo konvertavimo, IPS ekranas leidžia pamatyti ryškias ir natūralias aukštos kokybės nuotraukas, nepriklausomai nuo to, kuris kampas jums patinka.


3. Puikus dinamiškas vaizdas


IPS ekranas gali išreikšti dinamiškas aukštos raiškos nuotraukas, ypač tinkamas atkuriant judančius vaizdus, ​​be atvaizdų ir tepinėlių. Tai geras laikmenas žiūrint skaitmeninius aukštos raiškos vaizdo įrašus ir greito vaizdo filmus, tokius kaip veiksmo filmai varžybose ir varžybų žaidimų dėžutės.


4. Aplinkos apsauga ir energijos taupymas


IPS ekrano energijos suvartojimas dar sumažėjo, todėl jis tapo efektyvesnis energijai ir ekologiškas. Kadangi skystųjų kristalų molekulės yra pagrįstai išdėstytos, skystųjų kristalų sluoksnio storis sumažėja, taigi pasikeičia skystųjų kristalų ekrano šviesos pralaidumas, padidėja ekrano efektas ir tuo pačiu ekrano skydas tampa plonesnis ir suteikia daugiau galios. taupymas.


5. Tiksli spalva


IPS ekrano technologija yra palanki profesionalams ir gali geriau patenkinti griežtus spalvų reikalavimus projektavimo, spausdinimo, kosmoso ir kitų pramonės sričių specialistams.