Pramoniniai lietimui jautrieji ekranai - jei pramoninis jutiklinis ekranas neatsako?

- Jan 22, 2019-

Pramoninis jutiklinis ekranas - tai pramonėje naudojama ekrano funkcija. Kai jutiklinis ekranas nepavyksta, nėra jokios reakcijos. Daugelis žmonių nežino, ką daryti. Kaip išspręsti šią problemą? Palieskite protingą mažą redaktorių, kad išmokytumėte mažą triuką.


1. Patikrinkite laido prievadą

Pirmiausia patikrinkite, ar laidų sąsaja yra laisva, tada patikrinkite, ar tarp nuoseklaus prievado ir pertraukimo numerio yra prieštaravimų. Jei yra kokių nors konfliktų, pakoreguokite išteklius, kad išvengtumėte konfliktų. Tada patikrinkite pramoninio jutiklinio ekrano paviršių dėl įtrūkimų. Jei yra įtrūkimų, jį reikia pakeisti laiku. Taip pat patikrinkite jutiklinio ekrano paviršių nešvarumams, jei yra, nuvalykite ją minkšta šluoste. Atkreipkite dėmesį, kad indikatoriaus lemputė valdymo pulte veikia tinkamai. Kai jis yra normalus, indikatorius šviečia žaliai ir mirksi.


2. Išsamus patikrinimo metodas

Jei pirmiau pateiktos dalys yra normalios, galite naudoti pakeitimo metodą, kad patikrintumėte pramoninį jutiklinį ekraną, pirmiausia pakeiskite valdymo skydelį, tada pakeiskite jutiklinį ekraną ir galiausiai pakeiskite kompiuterį.


(1) Tai gali būti jutiklinio ekrano prijungimas. Vienas iš ryšių su pagrindinio kompiuterio klaviatūros prievadu (per 5 voltų jutiklinio ekrano veikimo įtampą iš klaviatūros prievado) nėra prijungtas. Patikrinkite ryšį.


(2) Gali būti, kad jutiklinio ekrano tvarkyklės diegimo metu pasirinktas serijos prievado numeris neatitinka serijinio prievado numerio, kuris faktiškai prijungtas prie jutiklinio ekrano. Pašalinkite tvarkyklę ir iš naujo įdiekite ją.


(3) Gali būti, kad priimančioji šalis yra šalyje pagaminta originali mašina. Įdiegta operacinė sistema yra gamintojo parengta OEM versija, dėl kurios atsiranda nestandartinis serijinis ryšys. Jis nėra suderinamas su jutiklinio ekrano tvarkykle. Jei įmanoma, formatuokite standųjį diską ir įdiekite sistemą. liečiamas ekranas.


(4) Gali būti, kad jutiklinio ekrano tvarkyklės versija yra per maža. Įdiekite naujausią tvarkyklę.


(5) Ar tarp įrenginio ir nuosekliojo prievado išteklių yra konfliktas. Patikrinkite kiekvieną aparatūros įrenginį ir sureguliuokite jį. Pavyzdžiui, kai įdiegtos kai kurios tinklo kortelės, numatytasis IRQ yra 3, kuris prieštarauja COM2 IRQ. Tokiu atveju tinklo kortelės IRQ turėtų būti pakeista į nenaudojamą tuščiąja eiga. IRQ.


Pirmiau pateikiamas sprendimas dėl jutiklinio ekrano gedimo. Kai pramoninis jutiklinis ekranas neatsako, galbūt norėsite išbandyti šiuos metodus. Jei negalite ją išspręsti, kreipkitės į asmenį ar gamintoją, kad galėtumėte taisyti.