Pramoninis planšetinis kompiuteris - kaip pasirinkti tinkamą pramoninį planšetinį kompiuterį? -2

- Jan 25, 2019-

Stabili veikla, turtinga plėtra

Pramoninio planšetinio kompiuterio, kaip bendrojo pramoninio kompiuterio + ekrano, sprendimas, palyginti su atskirtu sprendimu, jo pranašumas yra veiklos stabilumas. Manoma, kad protingas pramoninis planšetinis kompiuteris turi kompaktišką bendrą struktūrą ir mokslinį profesionalų šilumos išsklaidymo projektą. Tuo pačiu metu sutelkkite dėmesį į naujausią CPU technologiją, kad vartotojai galėtų patirti geresnį procesoriaus skaičiavimo / vaizdo našumą ir mažesnį energijos suvartojimą.


Turtingi plėtiniai taip pat yra esminis reikalavimas renkantis pramoninę tabletę. MiniPCIe, PCI ir PCIe standartinėms išplėtimo kortelėms galima rinktis įvairias parinktis, kai taikomos skirtingos programos. Su šiuo lanksčiu dizainu vartotojai gali išplėsti lauko magistralės kortelę, kad būtų pasiekta ryšių tarp įrenginių.


Individualus aptarnavimas


Galiausiai, renkantis pramoninę tabletę, net jei tabletė turi puikų modulinį dizainą, kartais standartinis produktas negali patenkinti vartotojo poreikių. Šiuo metu profesionaliems gamintojams ir paslaugoms reikalingos kliūtys klientui.


Nepaisant išskirtinių standartizuotų tablečių efektyvumo, vartotojų poreikiai nuolat kinta ir auga. Individualiai pritaikytos paslaugos, kurias gali suteikti protingi, greiti ir efektyvūs MTTP ištekliai, apima mechaninį transformavimą, programinės įrangos vaizdų platinimą ir I / O reguliavimą. Todėl vartotojai gali gauti išskirtinius produktus, kad jie atitiktų skirtingus programų poreikius.


Tai yra veiksniai, kuriuos įmonės gali apsvarstyti renkantis pramoninius planšetinius kompiuterius. Konkrečiai, jie turi būti parenkami pagal faktinius taikymo reikalavimus. Jie gali patenkinti pritaikymo poreikius ir suteikti kokybiškas paslaugas. Sveiki atvykę į konsultacijas.