Pramoninis planšetinis kompiuteris - kaip pasirinkti tinkamą pramoninį planšetinį kompiuterį? -1

- Jan 23, 2019-

Pramonės planšetiniai kompiuteriai vis labiau naudojami pramonėje, o paklausa taip pat didėja. Rinkoje yra vis daugiau pramoninių planšetinių kompiuterių tipų. Prekybininkai, kurie nesupranta rinkos, yra priblokšti, kai jie renkasi, kokios rūšies pramonė yra tinkama tabletė?


Pasirenkant tinkamą pramoninę tabletę reikia visapusiškai atsižvelgti į fizines savybes, rodymo charakteristikas, apdorojimo efektyvumą ir gamintojo aptarnavimą.


Tvirtas ir patvarus nuo atšiaurių aplinkų

Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai dažniausiai naudojami sudėtingose ir griežtose darbo aplinkose, reikalaujančioms, kad pats prietaisas pasiektų gerą trijų savybių funkciją, kuri būtų nepralaidi vandeniui, dulkėms ir smūgiams.


Puikus ekranas, automatinė blykstės funkcija

Pirma, ryškumo reikalavimas (optimalus atstumas ir idealios apšvietimo sąlygos), patalpų aplinkos ryškumas yra 250 ~ 300cd / m2, o jei jis naudojamas lauke, ryškumo reikalavimas yra labai aukštas ir jam reikia 500 ~ 1000 cd / m2. Kadangi dienos metu keičiasi lauko šviesa, sumaniosios pramonės planšetinio kompiuterio automatinio apšvietimo funkcija gali jausti aplinkos šviesos ryškumą ir automatiškai reguliuoti apšvietimą. Tai ne tik daro patogesnę darbo patirtį, bet ir taupo energiją.

Antra, kai kuriose pramoninėse srityse, kai informacija apie spalvą (pvz., Aeronautinio debesų oro srauto ekranas) yra svarbesnė už tekstą ir numerius, svarbu matuoti spalvą kaip procentą nuo NTSC spalvos sodrinimo. Šiuo metu skystųjų kristalų produktų spalvos sodrumas daugiausia priklauso nuo apšvietimo. CCF (šaltojo katodo fosforo ekranas) šiuo metu yra labai populiari taikymo technologija, paprastai pasiekianti 70–80% spalvų sodrumo. Jei jis yra artimas visiškam spalvų sodrumui, tada paprastai apšvietimas Įdiegtas su LED technologija.


Aplinkos poveikio ir nepertraukiamo naudojimo reikalavimai, pramoninis pritaikymas pramonėje, bendras CCF (šaltojo katodo fluorescencinės lempos) tarnavimo laikas yra nuo 30 000 iki 50 000 valandų.