Pramonės planšetinio kompiuterio pritaikymas taps tendencija

- Sep 12, 2018-

Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai pradėjo veikti su pramonine kontrole ir palaipsniui išplėtė į kitas vertikalias programas, pavyzdžiui, medicinos, transportavimo ir savitarnos terminalus. Tačiau prietaisų sąsajos ir protokolų laikymasis bei pramonės kontrolė šiose srityse nėra identiškos, todėl pramoninės tabletės turi būti pritaikytos prie aparatūros ir sąsajų, kad būtų galima pritaikyti įvairias ir įvairias savybes.


Dėl nuolatinio įvairių apdorojimo platformų tobulinimo ir taikymo, pramoninių planšetinių kompiuterių našumas sparčiau ir sparčiau. Nuolat plėtojant pramonę, begalinė naudojimo aplinka ir pramonė išbandė pramonines plokščias plokštes. Kompiuterio mastelio nustatymas rodo, kad turtinga sąsaja ir puikiai pritaikomi pramoniniai planšetiniai kompiuteriai yra būtini tolesnei plėtrai.


Medicinos įranga reikalauja pramoninių planšetinių kompiuterių. Pirma, dėl to, kad medicinos įranga yra brangi, milijonai priemonių yra įprastos, o perduotų duomenų kiekis taip pat yra labai didelis. Tam reikia aukštų specifikacijų ir pritaikyto paralelizmo, kad būtų galima prisitaikyti prie medicinos įrangos. Paklausa.


Dėl technologijų pažangos gerokai pagerėjo stebėjimo vaizdo perdavimo kokybė, tačiau šis pagerėjimas taip pat sukėlė problemų pramoniniams planšetinių kompiuterių gamintojams. Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai turi turėti profesionalias stebėjimo sąsajas ir stebėjimo sistemas. Aukštesni reikalavimai taip pat taikomi gaminių architektūrai ir pramoninių planšetinių kompiuterių išdėstymui.


Karo srityje buvo pateikti didesni konfidencialumo reikalavimai ir aukštesnės specifikacijos reikalavimai. Būtina pritaikyti aukštesnio lygio pramoninį planšetinį kompiuterį. Paprastiems pramoniniams planšetiniams kompiuteriams sunku patenkinti kariuomenės poreikius.


vertikaliosios pramonės šakos parodė, kad pramoninių planšetinių kompiuterių poreikių pritaikymas tapo pramonės tendencija.