Pramoninis PCAP jutiklinis ekranas

- Nov 06, 2018-

Didžioji dalis šiandienos liečiamų ekranų naudoja vieną iš dviejų technologijų - numatomos talpinės arba analoginės varžos. Vis daugiau ir daugiau dizainų, taip pat ir įterptųjų kompiuterių srityje, pasirenka projektinę talpinę technologiją „PCAP“, kad paviršius būtų rodomas priešais ekraną į modernią vartotojo sąsają.


Svarbi šios tendencijos priežastis yra ta, kad PCAP plačiai naudojamas išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Taip pramoniniai kompiuteriai ir įterptinės sistemos naudoja naujus ir išplėstus vartotojo įvesties ir valdymo būdus, paliesdami ir rodydami, vienu pirštu ar daugiau, pasukdami, didindami ir judindami ekrane rodomus objektus. Todėl pramoniniai įterpti produktai yra pritaikyti šiuolaikiniam naudotojo elgesiui ir naudingi naujausių mobiliųjų įrenginių išvaizdai.

Analoginė varžinė jutiklinė ekrano technologija buvo pradėta maždaug prieš 20 metų. Tai pigesnė alternatyva šiandien. Slėgiui jautrus paviršius reaguoja į įvairius objektus, pavyzdžiui, pirštą, su storomis pirštinėmis, pieštukais ir įrankiais. Dėl šios priežasties vienas ar kitas produktas tikrai ir dabar, ir ateityje, naudos rezistencinę jutiklinę technologiją, tačiau ši tendencija naudinga PCAP. Pažvelkime į privalumus!


Apsauginis ekranas ir ilgesnis tarnavimo laikas

PCAP yra alternatyva, turinti didžiausią šviesos pralaidumą ir geriausią vaizdo aiškumą. Kai PCAP jutiklinis ekranas yra sumontuotas priešais ekraną, beveik nė viena šviesa nėra užblokuota. Atsparios technologijos patiria sumažintą šviesos pralaidumą, lyginant su PCAP, todėl sumažina norimą TFT-LCD ryškumą.

Veikiant nereikia tiesioginio kontakto tarp piršto ir jutiklinio PCAP paviršiaus. Stiklo plokštė gali būti montuojama kaip išorinis skaidrus apsauginis sluoksnis, netrukdant liesti funkcionalumui. Medžiagos pasirinkimas ir plokštės storis netgi gali apsaugoti sistemą nuo vandalizmo viešose vietose. Verta paminėti, kad jutiklinio ekrano veikimo laikas paprastai yra gerokai ilgesnis už ekrano veikimo laiką.

Pristatome multi-touch gestų valdymą

Dar vienas PCAP privalumas prieš pasipriešinimo technologiją yra galimybė naudoti vadinamąją daugialypę gestą vartotojo sąsajoje. Tai įvesties metodas, pažįstamas vis daugiau ir daugiau žmonių, nes jis plačiai naudojamas išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Teksto pradžioje esantis paveikslėlis suteikia jums idėją apie tai, kas yra daugiafunkciniai gestai, arba, iš tikrųjų, teisingiau, dvigubo jutimo gestai, nes dalyvauja ne daugiau kaip du pirštai.

„PCAP“ technologijos principas yra pagrįstas dviem elektrodų lyderio sluoksniais, eilutėmis ir stulpeliais, sumontuotu tarpiniu tarpikliu. Vienam iš elektrodo lyderio sluoksnių sukuriamas elektrinis laukas. Kiekvieno x / y elektrodo susikirtimo taške matuojama talpa, pagal kurią valdiklis nuskaito paviršių.

Nuskaityta talpinė jungtis

Pirštu, kuris liečia paviršių, bus paveikta talpinė jungtis tarp dviejų sluoksnių prisilietusioje vietoje. Jutiklinio piršto koordinates apskaičiuoja valdiklis nuo paviršiaus nuskaitymo. Trianguliacija naudojant daugelyje x / y sankryžų nustatytą informaciją pagerina tikslumą. Pirštų prisilietimas ir judėjimas ekrane paverčiamas gestais ir operacinės sistemos bei programinės įrangos programinės įrangos įvedimu.


PCAP technologija leidžia elektrodų sluoksnius visiškai apsaugoti stiklo plokštėmis, nes tiesioginiam piršto ir elektrodų kontaktui nereikia, kad būtų suaktyvinta liesti funkcija.


Norint aptikti prisilietimą, nuskaitytas horizontalus x elektrodas (raudonas) ir vertikalus y elektrodas (mėlynas).

Ryšio ekranas ir jutiklinis ekranas

Gaminio gamybos metu jutiklinio ekrano ir ekrano kalibravimas atliekamas vieną kartą. Koordinatės dreifas yra neegzistuojantis, nes jutiklio koordinatės matuojamos nuskaitant fiziškai fiksuotą elektrodų sankryžų tinklelį. Pirštų prisilietimas ant ekrano yra nustatomas tiksliai, kasmet ir įvairiose darbo temperatūrose.

Jutiklinis ekranas yra pritvirtintas prie ekrano krašto surišimo arba optinio sujungimo būdu. Neigiamas sujungimas tik su jutikliniu ekranu ir ekranu yra neišvengiamas oro tarpas tarp dviejų paviršių tarp surišto rėmo. Vandens dulkės ir kondensacija toje atotrūkyje sumažina vaizdo aiškumą.

Per vidinius sluoksnius einanti šviesa sukelia atspindžius dėl oro tarpo. Tai veda prie akinimo ir sumažėjusios optinės savybės ne mažiau tiesioginėse saulės šviesose. Briaunų klijavimas - tai pigesnis dviejų variantų pasirinkimas. Jutiklinis ekranas ir ekrano kraštas, sujungtas, yra labai lengvai išmontuojamas aptarnavimo ir remonto metu, siekiant pakeisti vieną ar kitą.


Krašto klijavimas:

Kai šviesa keliauja per medžiagų sluoksnius ir pereina iš vienos medžiagos į kitą su skirtingu lūžio rodikliu (pvz., Stiklu į orą ar orą nuo stiklo), atsiranda atspindžiai.
Optinė jungtis:

Stiklo ir klijų lūžio rodikliai yra suderinti siekiant sumažinti atspindžius ir padidinti vaizdo kokybę.


Vaizdo aiškumo gerinimas su optiniu klijavimu

Optinis klijavimas atliekamas naudojant klijus, kurie turi tokį patį (ar artimą) lūžio rodiklį kaip ir stiklas. Taip atspindžiai yra minimalūs ir padidėja matomumas. Tai tinkamiausias būdas prijungti jutiklinį ekraną ir ekraną taikomosiose programose, naudojamose lauke ir tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Optinis klijavimas taip pat padidina paviršiaus stiprumą, o stiklas greičiausiai lūžta, kai kartais šiurkštus pilietis, naudodamas tokias programas, kaip, pvz., Skaitmeniniai ženklai, pardavimo vieta arba informacija ar kioskai, yra mažesnis. Optinis klijavimas yra brangesnis už krašto surišimą. Obligaciją galima išardyti, tačiau tai sudėtinga ir užima daug laiko.

„Hectronic“ parduoda pramoninius ekranus, jutiklinius ekranus ir valdiklio plokštes. Bet dar svarbiau, kad mes siūlome visą ekrano sprendimą, įskaitant TFT-LCD modulį, touch funkcionalumą, klijavimą, kalibravimą ir kabelius, kurie bus integruoti į jūsų pramoninį įdėtą produktą. Aprašyti ekrano ir jutiklinio ekrano produktai bei integracijos paslaugos yra plataus įterptųjų sistemų kūrimo pasiūlymo, aprašyto svetainėje ir siūlomų klientams daugiau kaip 20 metų, dalis.


PCAP jutiklinio ekrano produktai iš „Hectronic“

„Hectronic“ pristato pramoninių jutiklinių ekranų seriją, pagrįstą „PCAP“ technologija. Dydžiai svyruoja nuo 5,7 iki 15 colių. Valdymo plokštė su ASIC aptinka vieno ar dviejų pirštų (dvigubo prisilietimo) paspaudimą ekrane ir padeda konvertuoti rodymą, palietimą ir judesius ekrane į sistemos įvesties duomenis.

„Hectronic“ siūlomi „PCAP“ jutiklinio ekrano sprendimai yra apsaugoti stiklu, kad atlaikytų atšiaurias aplinkos sąlygas ir maksimalų šviesos pralaidumą. Vandeniui atsparūs sprendimai yra galimybė. Stiklo paviršius atlaiko įvairias chemines medžiagas, pvz., Stipriąsias valymo priemones, kurios yra ne mažiau svarbios medicinoje, kur higiena yra svarbiausias prioritetas. Vartotojo sąsaja prieinama ploniomis pirštinėmis, pvz., Latekso pirštinėmis, ir valdiklis atskiria vandens lašus ant paviršiaus ir pirštų prisilietimą.

Jutikliniai ekranai siūlomi įvairių dydžių. Jei konkretus dydis, kurį naudojate, nėra reprezentuotas mūsų standartiniame produkto pasiūlyme, visada atsižvelgiama į pasirinktą pasirinkimą. Gali būti priimtinas metinis apimtis, reikalinga NRE motyvuoti kuriant pritaikytą jutiklinį ekraną.

„Touch screen“ produktų grupė »
„Hectronic“ siūlomi „EXC“ projektuojami „Capacitive Screens“ ekranai naudoja skaidrią elektrodų technologiją, leidžiančią nustatyti du taškus / pirštus (dvigubo prisilietimo) ir lengvus prisilietimus.

„Touch screen“ produktų grupė »
EXC7200 serija yra valdiklio plokštė, kuri veikia kaip EXC projektuojamų talpinių ekranų koordinačių generatorius. USB ir RS232C yra palaikomi.

Bendrosios techninės specifikacijos EXC serijos lietimui jautrių ekranų eksploatavimo trukmė Kietumo šviesos pralaidumas Atspindėjimo koeficientas Darbinė temperatūraMatrio numeriai Daugiau nei 50 mln. / 15 colių vairuotojų lentelė, skirta palaikyti EXC projektuojamų talpinių ekranų naudojimąInterfaceUSB RS232C OS tvarkyklėsWindows 7 HID skaitmeninimo tvarkyklė Windows XP ir VistaLinuxAndroidWindows Xp ir VistaLinuxAndroid