Pramoninis PC-SSD pašalins HDD

- Mar 04, 2019-

„QLC“ blykstė vis dar toli nuo brandos, o 64 sluoksnių sukrautos 3D TLC SSD yra geriausias pasirinkimas efektyvumui ir ilgaamžiškumui šiandien.


Kietojo disko kietajame diske naudojamo „flash“ atminties viduje yra vienas ar daugiau mažų kristalinių grūdų, pašalintų iš plokštelės, o kiekvieno mažo kristalinio grūdo talpa netiesiogiai veikia kietojo disko kietojo disko talpą. 64 sluoksnių krovimo technologija taip pat vystosi ir vyksta. Pagrindinis veikimas yra tas, kad vienos blykstės mirties talpa yra padvigubinta nuo 256 Gb iki 512 Gb.


Didelės talpos „flash“ atminties versijų atsiradimas skatins didelės talpos SSD. Neseniai „Toshiba“ pradėjo taikyti 512 Gb didelės talpos „flash“ atmintį daugelyje TR200 SSD.


„Flash“ atmintinė yra SSD širdis, o didelio tankio 64 sluoksnių sukrautos „flash“ atminties atsiradimas leidžia TR200 pasiekti tokį patį pajėgumą ir našumą, kaip ir anksčiau, kai mažiau „flash“ granulių.


Be to, 512Gb atminties taikymas labai pagreitins didelės talpos kietojo disko, pvz., 480GB ir 960GB, populiarinimą: HDD pašalinimas SSD palaipsniui tampa realybe.