Pramoninis kompiuteris - MCU ir AI

- Mar 19, 2020-

Įterptajame lauke atsirado dvi lustų grupės, turinčios esminių skirtumų: MCU lustai ir AI lustai. Pirmasis yra intelektuali valdymo mikroschema, tenkinanti įrankio intelektą (valdymas geresnis); pastaroji yra skaičiavimo mikroschema, tenkinanti gilų intelektualiojo įrenginio mokymąsi (skaičiavimas geresnis). Ateityje dirbtinio intelekto srityje pamažu bus formuojami intelektualūs įrankiai ir intelektualios mašinos.


Išmaniųjų įrankių sritis subrendo. Intelektualiųjų mašinų sritis palaipsniui pereina į dirbtinio intelekto sritį, remdamasi AI mikroschemomis, neuroniniais tinklais, giliu mokymu ir sąveika su debesimis. AI mikroschema yra įvairių formų ir yra pradiniame kūrimo etape. Nors kai kurios sąvokos vis dar yra sutartinės, originalios įvairių įterptųjų procesorių sąvokos nebegali būti paveldimos. „AI lustas“ gali būti įprastas.


Šiuo metu AI lustų srityje yra arši konkurencija ir kurį laiką gali būti sudėtinga suformuoti vieningą struktūrinę sistemą, tačiau po to, kai palaipsniui tobulėsite, AI ir MCU papildys vienas kitą įdarbintuvu įterptame lauke. atliekant kiekvieną vaidmenį dirbtinio intelekto srityje. Jos negali būti pakeistos viena kita ir turi skirtingas technologinės plėtros kryptis. MCU ir AI procesoriai naudojami skirtingose ​​srityse, kurios abi turi didžiulį plėtros potencialą.