„Industrial Panel PC“ --- daiktų internetas skatina sparčią pramonės skydinių kompiuterių rinkos plėtrą

- May 24, 2019-

Klesti „daiktų interneto“, intelekto, automatikos, pramoninių robotų, didelių duomenų ir kt. Be horizontalaus ryšio, lauko duomenų rinkimo ir konsolidavimo, įmonės turi bendrauti su sprendimų priėmimo dviem kryptimis ir konvertuoti duomenis į sprendimų priėmimą. Po informacijos ir tolesnių verslo sprendimų, atvirkštinės instrukcijos siunčiamos į lauką vykdymui .

Šiame procese „Industrial Panel PC“ atlieka aparatūros pagrindą. Jie toliau integruoja aparatūros ir programinės įrangos derinį ir konvertuoja įvairių sąsajų ir protokolų duomenų srautus. Tai kompromisinis informacijos platinimo centras.

Būsimas pramonės planšetinio kompiuterio verslo modelis taip pat turės didžiulę transformaciją. Ateityje pramoniniai planšetinių kompiuterių gamintojai nebesuteiks vieno aparatinės įrangos produkto, bet siūlo sprendimą, kuris apima aparatinę ir programinę įrangą, integruojant programinę įrangą ir programinę įrangą, kad būtų paremta ateitimi. , kartu su paslaugų terminalo ekologine grandine.

1. Ieškoti diferencijuotos rinkos

Produkto homogenizacija reiškia didelę konkurenciją ir netgi reikalauja didelio kainų karo. Tik pramoninių tablečių gamintojai, turintys savo produktų privalumus, gali gauti daugiau rinkų.

2, išlaikyti stabilų augimą

Net ir prastos gamybos pramonės atveju pramonės planšetinių kompiuterių rinka išliko pastovi, o tai rodo, kad ateitis yra perspektyvi. Pramonės tablečių gamintojai turi pasinaudoti rinkos galimybėmis ir paspartinti plėtrą.

3. Plėtoti subsektorius

Pramoninės tabletės rinkos segmentavimas tęsiasi ir toliau nuo bendrosios platformos, ir jis kreipėsi į įvairių vertikalių pramonės šakų prijungimą. Suteikti klientams patikimą bendrą sprendimą. Daugiau pritaikymo taip pat taps pramonės tablečių produktų paslaugų tendencija.