Pramoninis skydelio kompiuteris --- Temperatūros poveikis pramoninio skydelio kompiuterio jutikliniame ekrane

- Aug 01, 2019-

Šiuo metu pramoninių skydinių kompiuterių plačiausiai naudojami jutikliniai ekranai yra varžiniai jutikliniai ekranai ir talpiniai jutikliniai ekranai.

Talpinis jutiklinis ekranas naudoja kontaktinį jutiklį, sukurdamas indukuotą įtampą ekrane esančiam laidininkui, kad generuotų santykinę srovę, o lietimo taškas matuojamas atstumu. Žemoje temperatūroje delno odos paviršiuje yra mažas vandens garų kiekis ir prastas laidumas, o tai turi įtakos jutiklio veikimui, todėl „Industrial Panel PC“ kompiuteris gerai neatpažįsta jutiklinės padėties ir liečiamo gedimo. Talpiniai jutikliniai ekranai paprastai veikia nuo -5 ° C iki 60 ° C temperatūroje, todėl pramoninės tabletės gali būti veikiamos šiaurės.

Rezistoriniai jutikliniai ekranai turi mažiau įtakos nei talpiniai jutikliniai ekranai. Viena vertus, dėl skirtingų naudojamų procesų jutiklinio ekrano mikro grandinė yra prijungta prie darbo, kuriam mažiau įtakos turi temperatūra. Kita vertus, varžos ekrano procesas yra gana brandus, o visos naudojamos medžiagos yra išbandytos ir paveldimos. Atsparūs jutikliniai ekranai veikia nuo -20 ° C iki 65 ° C temperatūroje, todėl pramoninės tabletės yra tinkamos daugumai aplinkų.