Pramonės skydas PC-SSD „Hot Sales“ Japonijoje

- Feb 14, 2019-

Sausio 27 d. Naujausioje apklausos ataskaitoje pažymėta, kad Japonijos SSD pardavimas buvo karštas. Pernai (2018 m.) Pardavimo apimtis padidėjo daugiau nei 10% per mėnesį. Tarp jų, lapkričio ir gruodžio mėn. Pardavimų augimas buvo net daugiau nei 100%.


Pažymima, kad pagrindinė Japonijos SSD pardavimų augimo priežastis yra kainų kritimas. Gruodžio mėn. 500GB SSD, kuris yra geriausiai parduodamas produktas, kurio bendra pardavimo apimtis apie 40%, per metus sumažėjo beveik per pusę.


Pagrindiniai Japonijos SSD gamintojai yra „Samsung“, „Micron“, „Western Digital“ ir „SanDisk“. Šios keturios bendrovės sudaro 70% Japonijos SSD pardavimų. Tarp jų, „Samsung“ ir „Micron“ pradėjo kovoti dėl didelės rinkos dalies. .


Praėjusiais metais „Samsung“ pardavimų rinkos dalis buvo didžiausia Japonijos SSD rinkoje, pasiekusi 22,4%, po to - 20,0% „Micron“, o „Samsung“ neturėjo didelio skirtumo.


Taip pat pažymima, kad per pastaruosius trejus metus „Samsung SSD“ kainos smarkiai sumažėjo, kad padidintų rinkos dalį, o tai yra pagrindinė priežastis, kodėl „Samsung“ metinė rinkos dalis gali įveikti „Micron“. Praėjusių metų gruodį „Samsung“ pardavimai Japonijos SSD rinkoje išaugo nuo 20% lapkričio mėn. Iki daugiau nei 30%, o „Micron“ rinkos dalis gruodžio mėnesį šiek tiek sumažėjo iki 20%.


Ne tik Japonijos rinkoje, bet ir pasaulinės SSD kainos mažėja. Be to, atminties ir grafikos kortelės taip pat pradėjo mažėti. Šiame etape vartotojai gali būti geriausia įdiegti.