Pramoninis skydinis kompiuteris --- Kaip atskirti pramoninio skydo kompiuterio atsparumo ekraną ir talpinį ekraną

- Aug 01, 2019-

Techniškai diferencijuota

Talpinio ekrano technologija taikoma vėliau nei varžinis ekranas, be to, ši technologija yra tobulesnė nei varžinio ekrano, o kaina, žinoma, yra brangesnė. Tai yra tai, ką mes dažnai matome, ta pati planšetinio kompiuterio konfigūracija, kalbant apie kainą, tačiau skirtumas yra šimtai tūkstančių, kurių dalis yra dėl ekrano skirtumo.

Skiriasi nuo operacijos

Atsparus ekranas pasirenka slėgį matuojantį darbo režimą, kurį galima valdyti pirštais, nagais, plunksna ir kt., O talpinis ekranas yra išdėstytas srovės dėka, kurį sukuria kontaktas su ekranu, ir jį gali valdyti tik pirštas. Gyvūnų, tokių kaip nagai ir rašikliai, negalima valdyti.

Ekrano paviršiaus kietumo skirtumas

Atspariojo ekrano paviršių reikia sulenkti, o ekrano kietumas yra palyginti mažas, o įbrėžimo procesą naudoti nesunku. Todėl paprastai atsparųjį ekrano planšetinį kompiuterį reikia apsaugoti plėvele. Išorinis talpinio ekrano sluoksnis yra stiklinis pamušalas, kuris yra lygus ir kietas bei lengvai subraižomas. Jis gali būti naudojamas nefilmuodamas, o ekrano efektas neturi įtakos akinančiai aplinkai.

Reagavimo greitis

Rezistoriaus ekrano planšetinio kompiuterio reakcijos greitis yra daug lėtesnis nei talpinio ekrano. Žaidimą žaidę vartotojai jaučia gilius jausmus. Greitai slenkančio ekrano metu dažnai pasitaiko netinkama operacija. Šio tipo planšetiniame kompiuteryje paprastai naudojamas varžinis ekranas.