„Industrial Panel PC“ --- Kaip pasirinkti pramoninio skydelio kompiuterio Touch metodą?

- Jun 05, 2019-

Pirma, atsako greitis

Daugelis draugų žino, kad talpiniai ekranai tikrai yra stipresni už varžinius ekranus. Atsparus ekranas turi būti paspaudžiamas ir paliesti. Kapitalinis ekranas yra kaip mobilusis telefonas, kurio žmonės nepalieka savo rankų visą dieną.

Antra, paviršiaus kietumas

Kuo mažesnis kietumas, tuo minkštesnis tapybos jausmas. Kadangi varžinio ekrano paviršius turi būti išlenktas, o talpinio ekrano išorinis paviršius paprastai yra stiklo pamušalas, jis yra lygus ir kietas. Tai yra skirtumas. Tada yra paviršiaus įbrėžimas. Naudojimo metu taip pat galima naudoti plėvelę. Tiesą sakant, aukštos kokybės talpinė ekrano plėvelė yra tik tam, kad būtų užkirstas kelias pirštų atspaudams likti ant viršaus, tačiau atsparumo ekranas paprastai yra apsaugotas filmu, nes pats ekranas yra gana trapus, lengvai pertraukiamas be kino apsaugos ir lengvai įbrėžiamas. daug.

Trečia, techniniu požiūriu, talpinė ekrano technologija yra gana aukštos klasės.

Kapacinė ekrano technologija taikoma vėliau nei varžinio ekranas. Paprastai kalbant, talpiniai ekranai yra brangesni nei varžiniai ekranai. Taigi tai yra skirtumas tarp jų. Daug kartų matome daug tabletės kainos, kelis šimtus ir kelis tūkstančius konfigūracijos skirtumų nėra dideli, yra keletas atvejų, kai atsiranda ekrano skirtumas.

Ketvirta, yra skirtingi veiklos būdai

Atsparus ekranas yra slėgio jutimo operacija, kurią gali nustatyti bet kuris objektas, kuris sulenkiamas ant ekrano paviršiaus. Darbinis talpinio ekrano principas yra kitoks. Kai vartotojas paliečia talpinį ekraną, žmogaus kūno elektrinis laukas pirštu ir darbo paviršius sudaro sukabinimo kondensatorių. Kadangi aukšto dažnio signalas prijungtas prie darbinio paviršiaus, pirštas sugeria nedidelę srovę ir srovė yra atskirai. Iš elektros, esančios keturiuose ekrano kampuose, ir teoriškai srovė, tekanti per keturias elektros sroves, yra proporcinga atstumui nuo piršto iki keturių kampų, valdiklis tiksliai apskaičiuoja keturių srovių santykį. Todėl talpinis ekranas yra žmogaus palietimo režimas ir nereikalauja spaudimo.