Pramoninis skydinis kompiuteris --- Sveiko proto pirkimas

- Aug 16, 2019-

Pramoninio skydelio kompiuteris, ty pramoniniame kompiuteryje integruotas jutiklinis įrenginys, integruoja jutiklinį ekraną, ekraną ir pagrindinį kompiuterį. Vartotojas gali valdyti „Industrial Panel PC“ ekraną, o žmogaus ir kompiuterio sąveika yra paprastesnė, suprantama ir plačiai naudojama pramonėje. Automatika, RES, savitarnos terminalai, medicinos, mažmeninės prekybos, transportavimo ir kitos sritys. Kaip pasirinkti pramoninius skydinius asmeninius kompiuterius atsižvelgiant į pritaikymo poreikius skirtingose pramonės šakose?

1, stabilus atlikimas

Pramoninėse vietose pramonės skydų kompiuteriams reikalingas ilgalaikis be problemų veikimas, reikalaujantis, kad pramoniniai skydų kompiuteriai būtų stabilūs ir patikimi, nepriklausomai nuo laiko ar vietos. Be to, pramoninio skydo kompiuteriai paprastai montuojami įtaisai, reikalaujantys, kad pramoniniai skydai būtų tvirti ir patvarūs, užtikrindami minimalų ir supaprastintą trikčių šalinimo ir taisymo laiką.

2, dydis

Remiantis „Industrial Panel PC Install“, įprasti pramoninių kompiuterių dydžiai yra šie: 7 coliai, 8 coliai, 10,1 coliai, 10,4 coliai, 12,1 coliai, 13,3 coliai, 15 colių, 15,6 coliai, 17 colių, 17,3 coliai, 19 colių, 21,5 coliai skylė dydžiui įsigyti.

3, jutiklinis ekranas

Norėdami įsigyti pramoninį planšetinį kompiuterį, turite atsižvelgti į aplinką, kad pasirinktumėte jutiklinį ekraną. Atsparumo ekranui keliami žemi darbo aplinkos reikalavimai, jis nebijo dulkių, drėgmės ir alyvos. Jį gali paliesti bet kuris daiktas ir nereikalaujama temperatūros ir drėgmės. Tai tinka pramoninei kontrolei. Talpus ekranas gali atlikti daugialypį palietimą. Trūkumas yra tas, kad pasikeitus aplinkos temperatūrai, drėgmei, elektriniam laukui ir pan., Talpinis ekranas gali dreifuoti, todėl gali būti netikslumų, kuriuos reikia dažnai kalibruoti ir nustatyti. Todėl talpinį ekraną „Industrial Panel PC“ nėra lengva naudoti tose vietose, kur yra trukdžių.

4, sąsaja

Praktikoje pramoninius kompiuterius reikia prijungti prie daugybės įrenginių, kuriems reikalinga turtinga pramoninio skydo PCI / O sąsaja, pavyzdžiui, keli COM prievadai, keli USB prievadai. Tuo pačiu metu pramoniniai pulto kompiuteriai taip pat turi turėti išplėstines funkcijas. Susitikdami su skirtingomis programomis, jie gali pateikti įvairias „mSATA“ ir „mini PCIe“ standartinių išplėtimo kortelių parinktis, tokias kaip WIFI, 4G ir „Bluetooth“ funkcijų palaikymas.

5, individualizuotos paslaugos

Dėl nuolat kintančio ir augančio vartotojų poreikio, didėja ir pramoninių skydinių kompiuterių poreikis. Reikalaujama, kad pramoninių skydinių kompiuterių gamintojai turėtų didelę mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos, bandymo, rinkodaros ir sistemų integravimo galimybes, kad vartotojams būtų teikiamos individualizuotos paslaugos.