Pramoninis monitorius - koks yra ekrano kontrastas

- Oct 22, 2019-

Skystųjų kristalų ekrano kontrastas iš tikrųjų yra ryškumo santykis. Apibrėžimas yra toks:

Tamsoje ryškumas po baltu paveikslu (ryškiausias) padalijamas iš juodo paveikslo ryškumo (tamsiausias). Tiksliau, kontrastas yra balto signalo atėmimas nuo 100% iki 0% sodrumo, padalytas iš baltos vertės 0% (0% baltas signalas iš tikrųjų yra juodas), gautos vertės.

Kontrastas yra juodžiausio ir balčiausio skaisčio vienetų padalijimas. Todėl kuo ryškesnė balta, tamsesnė juoda, tuo didesnis kontrastas. Kontrastas yra svarbus skystųjų kristalų ekranų parametras. Esant pagrįstai ryškumo vertei, kuo didesnis kontrastas, tuo turtingesnis spalvų lygis, kurį galima parodyti.


Šiuo metu yra du būdai, kaip padidinti kontrastą:

1. Pagerinkite balto ekrano ryškumą.

2, leiskite juodajam ekranui juogesnį, sumažinkite minimalų ryškumą. Tai gali būti šiek tiek sunku suprasti. Visų pirma, jūs turite žinoti, kad šviesos ir tamsos skystųjų kristalų ekrano pokyčių neįmanoma kontroliuoti atidarant ar uždarant uždarytą šviesos vamzdelį. Skystas kristalas negali būti 100% atsparus šviesai, todėl net jei jis bus pritaikytas prie gryno juodo ekrano, skystųjų kristalų ekranas vis tiek bus šiek tiek šviesus. Tai yra vardiklio ir skaitiklio problema.