Pramoniniai --- penki pramoninių plokščių privalumai

- Jun 20, 2019-

Pramoninės plokštės yra suprojektuotos, naudojamos, gaminamos ir gaminamos pramoninėje aplinkoje. Joms būdingas patikimumas, atsparumas vibracijai ir plati temperatūra. Jie plačiai naudojami savitarnos terminaluose, medicinos prietaisuose, pramoninėje kontrolėje, automatikos įrangoje, telekomunikacijose, elektros, tinklo, geležinkelių tranzitu ir kitose srityse.

Palyginti su komercinėmis pagrindinėmis plokštėmis, pramoninėms pagrindinėms plokštėms būdinga įvairi pramoninė aplinka, ilga tarnavimo trukmė ir pritaikytos paslaugos.

Pirma, stabilumas yra geras

Pramoninės plokštės taikymo aplinka yra sudėtinga. Kiekviena pramoninė plokštė turi baigti išsamią suderinamumo ir stabilumo bandymą prieš išvykstant iš gamyklos, įskaitant senėjimo bandymą, aplinkos suderinamumo bandymą ir programinės įrangos saugumo testą, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas komponentas galėtų efektyviai veikti ilgalaikėje ir efektyvioje aplinkoje.

Antra, ventiliatoriaus savitikra

Pramoninėje plokštėje yra ventiliatoriaus automatinis aptikimas, integruotas vandens aušinimo radiatorius, pritaikytas radiatoriaus darbo režimas. Pramoninės plokštės ventiliatorius palaiko tylųjį režimą, o protingas ventiliatoriaus apsaugos lustas apsaugo ventiliatorių nuo viršsrovių ir didelės temperatūros pažeidimų, pailgindamas ventiliatoriaus gyvavimo ciklą.

Trečia, dizainas perkaitimas

Per komponento serpentino dizainą, vielos ilgis tarp pramoninės plokštės atminties lizdo ir procesoriaus yra tas pats, todėl geresnis perjungimo amplitudė ir stabilumas. Pramoninės pagrindinės plokštės pradeda veikti greičiau, dar labiau įsijungia ir sistema yra stabilesnė.

Ketvirta, automatinė diagnostika

Pagrindinėje pramoninėje plokštėje yra laikrodis, kuris automatiškai atkuria be žmogaus įsikišimo, kai jis sugenda dėl gedimo, ir turi savidiagnostikos funkciją.

Penkta, pritaikyta paslauga

Kai bus pagaminta komercinė plokštė, ji nebegali būti keičiama pagal rinkos paklausą ir nėra individualaus dizaino. Pramoninė pagrindinė plokštė gali lanksčiai patenkinti specialius kliento poreikius ir pasiekti pritaikymą, geresnį ir tobulesnį atitiktį kliento poreikių aplinkai.