Pramoninis kompiuteris ------ Atminties ir pramoninės pagrindinės plokštės nesuderinamumo priežastys ir sprendimai

- Oct 30, 2020-

Atmintį daugiausia sudaro atminties lustai, plokštės ir auksiniai pirštai. Atminties ir pramoninių pagrindinių plokščių nesuderinamumo priežastys:

1. Atminties kortelė nėra standartinė, ji yra šiek tiek plona. Įdėjus atmintį į atminties angą, yra tarpas. Jei naudojimo metu į pramoninį kompiuterį patenka vibracija ar dulkės, tai gali sukelti silpną atminties kontaktą ir sukelti aliarmą.

2. Atminties kortelės aukso pirštų technologija yra prasta, o aukso piršto paviršius yra blogai padengtas. Ilgą laiką naudojant pramoninę pagrindinę plokštę, oksido sluoksnis ant aukso piršto paviršiaus palaipsniui storėja, o kai jis kaupiasi tam tikru mastu, jis sukels blogą atminties kontaktą, o atmintis sunerims, kai pramoninis kompiuteris bus įjungtas. įjungtas.

3. Atminties angos kokybė yra prasta, nendrė ir auksinis atminties kortelės pirštas iš tikrųjų nesusiliečia. Praėjus tam tikram naudojimo laikotarpiui, atmintis nešviečia, o pramoninis kompiuteris įsijungia ir aliarmas.

4. Tipiškiausias nesuderinamumas yra: ta pati atmintis, kai kurios pramoninės pagrindinės plokštės gali būti naudojamos, o kai kurios pramoninės pagrindinės plokštės negali normaliai įsijungti arba dažnai sugenda.