Pramonės kompiuterių pramonės plėtra ir rinkos analizė

- Nov 26, 2018-

Pramonės kontrolės kompiuteris vadinamas pramonės valdymo kompiuteriu. Tai kompiuteris, specialiai sukurtas pramoniniam valdymui. Jis naudojamas stebėti ir valdyti gamybos procese naudojamus mašinų įrenginius, gamybos procesus ir duomenų parametrus. Pramonės kontrolės pramonės produktai ir technologijos yra labai ypatingos ir priklauso tarpiniams produktams. Jie yra patikimi, įterptieji ir pažangūs pramoniniai kompiuteriai kitoms pramonės šakoms.

IPC dažnai veikia griežtose aplinkose, todėl NPK dažnai yra skirtos armavimui, dulkėms, drėgmei, korozijai ir spinduliuotei. IPC turi aukštus duomenų saugumo reikalavimus ir aukštus mastelio reikalavimus. Sąsajos turi būti suprojektuotos taip, kad atitiktų konkrečią išorinę įrangą. Daugeliu atvejų NPK turi būti individualiai pritaikytos, kad atitiktų paklausą.

Sustiprinus socialinę informatizaciją, pagrindinės pramonės šakos pagrindinės užduotys vis labiau priklausys nuo pramoninių kompiuterių, o IPC pagrįsta pigių pramonės kontrolės automatika tampa vis svarbesnė, o vietos pramonės kompiuterių gamintojai taip pat gauna daugiau dėmesio. Didesnis ir didesnis. Sparčiai plintant elektros metalurgijos, naftos chemijos, aplinkos apsaugos, transporto, statybos ir kitoms pramonės šakoms, nuo skaitmeninių namų rinkinių, skaitmeninės televizijos, bankų bankomatų, greitkelių rinkimo sistemų, degalinių valdymo, gamybos linijos valdymo, Finansai, valdžia, Informacinių technologijų paklausa krašto apsaugos ir kitose pramonės šakose didėja, o pramonės kompiuterių paklausa yra labai didelė. Pramonės kompiuterių rinkos plėtros perspektyva yra labai plati.

Šiuo metu vidaus pramonės kompiuterių tiekimo kanalai yra daugiausia iš Taivano ir žemyninės Kinijos. Po daugelio metų žudymo rinkoje užsienio produktai (pvz., RADISYS, ROCKWELL, INTEL ir kt.) Yra brangūs, brangūs ir sunkiai aptarnaujami. Visiškai pasitraukite iš vidaus rinkos. Šiandien vidaus IT pramonės MTTP ir perdirbimo technologijų stiprumas nuolat gerėja; tarptautinėje rinkoje galima vienodai įsigyti visų rūšių lustų ir įvairių tipų prietaisus bei gamybos įrangą; programinės įrangos išteklių perkeliamumas gali sutaupyti daug darbo jėgos ir materialinių išteklių. Esant tokioms palankioms sąlygoms, kai kurie šalies gamintojai pasinaudojo galimybe sparčiai kilti ir palaipsniui išstumti užsienio prekių ženklus iš vidaus pramonės kontrolės rinkos, pasinaudodami vietiniais visapusiškais konkurenciniais pranašumais. Kai kurios įmonės sukūrė vidaus pramonės kontrolės rinką, kurios metinis turto augimo tempas yra daugiau nei 100%, ir sėkmingai pateko į tarptautinę pramonės kontrolės rinką.

Be to, didėja robotų paklausa rinkoje, taip pat auga pramonės kompiuterių gamybos kontrolės poreikis. Šiuo metu pramonės kontrolės pramonės rinkos pajėgumai pasiekė 90 milijardų juanių, o pagal dvejopą automatizavimo ir akcijų rinkos transformacijos varomą įtaką šios rinkos augimas yra toli nuo viršutinės ribos. Remiantis Japonijos patirtimi, Kinijos pramonės kontrolės plėtra toli gražu nėra baigta. Projektų pagrindu sukurta rinka seka makroekonominius svyravimus, o OEM pramonės gamybos įrangos savybės ir laidumo stiprinimo charakteristikos tampa labiau cikliškos nei visa pramonė. Todėl naujajame gamybos atkūrimo etape pramoninės kontrolės pramonė įves į kitas Wave investicijų galimybes.