Pramonės kompiuterių plėtros tendencijos-2 dalis

- Jun 12, 2019-

Šiame etape pagrindinis tikslas - pažangaus, skaitmeninio ir informatyvaus pramoninių kompiuterinių technologijų ir produktų kūrimo skatinimas. Svarbus vystymosi pasireiškimas tapo ir pagreitinti pramoninio aptarnavimo režimo keitimą ir didinti pramoninės kontrolės taikymo informacijos saugumą. Taigi, kokia yra būsimos pramonės kompiuterių pramonės plėtros tendencijos?


Pagal „Pagaminta Kinijoje 2025“ strateginį planą, individualizavimas ir specializacija bus viena iš svarbiausių vystymosi tendencijų ateityje. Kadangi efektyviai įgyvendinant 2025 m. Planavimo tikslą, pramoninio kompiuterio taikymas ateityje išplės nuo pramoninės gamybos prie CNC, robotų, aviacijos, laivų statybos, geležinkelių tranzito, žemės ūkio, elektros energijos, naujos energijos ir daugelio kitų pramonės šakų. Pagrindinio mūšio lauko padidėjimas - tai diferenciacijos veiksniai, kuriuos pramoninis kompiuteris turi įveikti, taip pat didėja, o plėtros reikalavimai specializacijai ir specializacijai tampa vis akivaizdesni.


Be to, šiais metais IPC gamintojai pradėjo daugiau ir daugiau dėmesio skirti klientų poreikiams, teikti klientams individualias paslaugas ir produktus, o nuolat diegiant individualius ir specializuotus produktus, atitinkančius klientų poreikius, tapo svarbia tendencija plėtojant pramoninį kompiuterį. industrija. Todėl, neatsižvelgiant į tai, ar tai yra kliento svarstymas ar pramonės taikymas, pritaikymas ir specializacija bus pagrindinė tendencija ateityje plėtojant pramonės kompiuterių pramonę.