Pramonės kompiuterių plėtros tendencijos 1 dalis

- Jun 11, 2019-

Šiuo metu intelektualus, skaitmeninis ir informacinis STK atnaujinimas vis dar vyksta, o sunkumų įveikimui ir daug pastangų užtruks ilgai, kol bus pasiekta galutinė sėkmė. Tačiau atnaujinimo procesas nėra susijęs su bangomis ar pakeitimais. Bent jau tam tikrais atžvilgiais pramoninio kompiuterio kūrimas parodė daug pakeitimų, kurie buvo išplėsti modernizuojant techninius gaminius.


Akivaizdesnis yra paslaugų modelio transformavimas.

Įsijungus į protingą epochą, kai pramonės kompiuterių produktai ir technologijos pradėjo veikti sujungiant tinklą, paslaugų turinys taip pat pasikeitė, klientai nebetenkino vienu produktu, bet labiau linkę į bendrą sprendimą su pramonės atstovais. kompiuteris yra pagrindinis. Tokiomis aplinkybėmis tradicinis pramonės kompiuterių pramonės paslaugų turinys pereina nuo sutelkimo į aparatinę įrangą į aparatinę ir programinę įrangą. Tradicinis paslaugų modelis taip pat išplėtė nuo vieno produkto iki bendro sistemos sprendimo.


Be to, žmonės pradėjo atkreipti dėmesį į informacijos saugumą pramoninėse kompiuterinėse programose.

Plačiai pritaikius pramoninį internetą, protinga gamyba sukūrė naujus gamybos modelius ir atsiranda naujų formatų. Senoji uždara pramonės kontrolės sistema palaipsniui atverta, o pramonės kompiuterių tinklo aplinkos įvairovė ir sudėtingumas sukėlė daug saugumo problemų. Todėl, siekiant užtikrinti įprastą pramonės kontrolės sistemų veikimą, siekiant apsaugoti gamybos saugą ir duomenis, įmonės taip pat pradėjo daugiau dėmesio skirti pramoninio kompiuterio informacijos saugumo apsaugai.