Pramonės AIO kompiuteris ---- Kuris informacijos saugumas tapo įmonės dėmesio centre

- May 21, 2019-

Kalbant apie informacijos saugumą, daugelis žmonių nemano, kad įmonės saugumas, ir niekas neužpuols. Priešingai, įmonių informacijos saugumas sudarė pilną juodosios pramonės grandinę, kuri gali būti naudojama pardavimui, bet taip pat ir prievartavimui bei net tiesioginiam sunaikinimui. Įmonių saugumo, pramoninių ir automatizavimo sistemų tema Problema turi būti rimtai vertinama.

Anksčiau svarbios pramonės šakos, susijusios su nacionaline ekonomika ir žmonių pragyvenimu, pavyzdžiui, nafta, chemija, elektros energija, transportas, ryšiai ir kt., Daug investavo į saugumą. Sunkiausias incidentas yra Irano branduolinių objektų sunaikinimas. Piratai įsiveržė per socialinę inžineriją. Dėl tinklo valdymo ir duomenų valdymo programos pakeitimų buvo labai rimtų nuostolių.

Remiantis konservatyviais skaičiavimais, daug lengviau įdiegti informacijos saugumą didelėms paskirstytoms valdymo sistemoms (DCS) nei programuojami loginiai valdikliai (PLC), nes dauguma jų yra diegiami dideliuose įrenginiuose, o DCS sistemos yra suprojektuotos ir įdiegtos pagal geriausią. Inžinerinė praktika, su nuosekliais standartais ir priėmimo procesais. Dauguma gamykloje įdiegtų PLC sistemų neturi vieningo dizaino, planavimo, įgyvendinimo ir priėmimo. Kadangi pirkimo suma yra palyginti maža, įrengimo ir paleidimo valdymas yra gana paprastas ir grubus, todėl daugelis paslėptų pavojų. Todėl pramonės tendencija yra naudoti pramoninį, kad pakeistų PLC ir kreiptųsi į DCS sistemą.

Siekiant spręsti kibernetinio saugumo klausimus, informacijos saugumo projektams reikalingas veiksmingas ir praktinis mechanizmas, įskaitant žmones, procedūras ir technologijas. Tam, kad suprasti informacijos saugumą ir mokytis iš sėkmingų atvejų, reikia laiko. Svarbu tai, kad mes negalime turėti laimingos idėjos. Mes visada manome, kad tinklo informacijos saugumo problema nematoma man. Turime aktyviai susidurti su dabartine padėtimi, atidžiai išnagrinėti ir aptarti IEC62443 standartą, patikrinti gamyklos automatizavimo sistemą, įvertinti bendrą įrenginio veikimą, nustatyti galimas paslėptas spragas ir aptarti savo informacijos saugumo strategiją su savo komanda. Sprendimas, kuris ne tik pagerina įrenginio veikimo efektyvumą, bet taip pat užkerta kelią kibernetinėms atakoms, kurios gali įvykti vieną dieną, ir apsaugo gamyklos turtą, žmones ir aplinką.