Pagerinkite kūrybinius įgūdžius

- Oct 24, 2018-

Šiandien daugelis žmonių vis labiau įvaldo fotoaparato veikimą, tačiau šaudymo technologijoje nėra jokio proveržio. Tai gali būti sulaikyta tradiciniu mąstymu. Štai keletas patarimų, kaip pagerinti savo kūrybiškumą.

Pasukite fotoaparatą

Paprastai fotoaparatą reikia laikyti gerai, kad įsitikintumėte, jog fotoaparato vibracija nėra neryški. Tačiau fotoaparato perkėlimas suplanuotu būdu gali padaryti vaizdą labiau abstrakčią ir pridėti menines spalvas, ypač kai fotografuojate į skirtingus šviesos šaltinius arba naktį. Apgaulė yra sulėtinti užraktą, kad turėtumėte pakankamai laiko apšviesti šviesą Horizontalus judėjimas, sukimasis ir kt. Taip pat dažnai naudojami fotografuojant.

2. Fotografuodami nustatykite fokusavimą (paprastai vadinamas „traukimo sprogimu“)

Židinio nuotolio reguliavimas (paprastai vadinamas „priartinimu“) fotografuojant yra paprastas būdas keisti židinio nuotolį tuo metu, kai fotoaparatas atleidžia užrakto ir gautas vaizdas yra dinamiškas.

3. Kūrybinis dėmesys

Kas sako, kad dėmesys turi būti sutelktas į temą? Tiesą sakant, kartais fotoaparatas sukant rankinį fokusavimą ir sąmoningai nukreipiant objektą nuo fokusavimo gali sukurti beveik tapybinį efektą.

Šaudyti iš apačios

Pabandykite fotografuoti su itin mažu kampu, kad subjektas jaustųsi kitokį nei įprastas plika akis. Jei pridedate plataus kampo objektyvą, jis išryškins objektą ir išreikšti perdėtą efektą.

Sąmoningai perpildykite savo nuotraukas

Daugumai nuotraukų reikalinga „teisinga“ ekspozicija, o nuotraukos nėra pernelyg didelės. Tačiau kartais sąmoningai per didelė ekspozicija gali išreikšti „mokslinės fantastikos“ efektą.

Blykstė su mažu užrakto laiku

Jei norite fotografuoti naktį, galite naudoti lėtą, sinchronizuotą užrakto atleidimą, kad sugertumėte daug lauko šviesos, ir naudokite blykstę, kad „kietintų“ objektą.

Šaudyti iš aukščiau

Taip pat galime užfiksuoti vaizdą iš kito kampo nuo apatinės technikos 4 dalies, ty fotografuoti žemyn nuo aukščio. Be šaudymo iš lėktuvo, taip pat galime naudoti trikojį su ilga užrakto atleidimo ar savireguliavimo funkcija, kad pasiektume šį efektą. Rekomenduojama naudoti plačiakampį arba net akies akies lęšį, kad vaizdas taptų įdomesnis.

8. Keli ekspozicija

Keli ekspozicija yra daugiau nuotraukų, paimtų tuo pačiu vaizdo filmu, gali naudoti įprastą fokusavimą į kitus nefokusuotus paveikslėlius, jei norite pridėti spalvų meną, arba leisti asmeniui dvigubai rodyti kelis kartus etapais, tačiau turėtų atkreipti dėmesį į kai kuriuos įrašus - lygių fotoaparatuose nėra keleto ekspozicijų funkcijos, todėl reikia pasikliauti „Photoshop“ sluoksnio technologija.

9. Pridėti triukšmą

Kai padidinsite ISO vertę, nors sklendė tampa greitesnė, triukšmas bus gana aukštas, todėl nuotrauka bus mažiau lygi.Bet jei sąmoningai pridedame triukšmą ir tinkamą atmosferą, nuotrauka iš karto atneša nostalgišką, į filmą panašų jausmą kasdienė nuotrauka.

10. Pasirinktinis baltos spalvos balansas

Teisingas baltos spalvos balansas tikrai gali padaryti nuotrauką parodyti šviesos spalvą aplinkoje, tačiau jei mes sąmoningai pakeisime baltos spalvos balanso nustatymą, tai nuotraukai gali sukelti dar vieną ypatingą atmosferą ir efektą. Pavyzdžiui, kairėje pusėje yra automatinis baltos spalvos balansas, dešinėje yra rankinis baltos spalvos balansas, o dešinėje - tamsus ir melancholiškas vaizdas.

Naudokite B užraktą

Durys B reiškia, kad užraktas visada atidaromas, kol fotografas dar kartą spaudžia užrakto mygtuką, tai technika, kuri leidžia fotografuoti labai tamsiose vietose turtingomis spalvomis (pvz., Nakties pakraštyje), taip pat žvaigždės orbitams ir fejerverkai.

Infraraudonųjų spindulių fotografija

Infraraudonųjų spindulių fotografija yra sudėtinga, nes reikia modifikuoti fotoaparatą arba pridėti infraraudonųjų spindulių filtrą, tačiau rezultatai yra ypatingi, pavyzdžiui, juodos ir baltos nuotraukos, bet ne tos pačios.Jei naudojate filtrą, šviesa bus labai atskirta, todėl naudokite trikojį arba pagerinti ISO