Pasaulinės rinkos ir pramonės ekrano rinkos analizės rodymo tipo analizė

- Sep 25, 2018-

2016 m. Plokščių rinkos dalis sudarė didelę pramoninio ekrano rinkos dalį, ir tikimasi, kad prognozuojamu laikotarpiu jis ir toliau dominuos rinkoje. Jos augimas gali būti siejamas su įvairia aplikacija, paprastu naudojimu ir mažomis įrangos kainomis. Pagrindiniai skydelio ID taikymai apima gamybos procesų valdymą gamybos įrenginiuose.


Jūrų ekranai pirmiausia naudojami komerciniuose ir jūrų, kruiziniuose laivuose ir jachtose, taip pat yra skirti užkirsti kelią šiurkščiai jūrinei aplinkai. 2016 m. Šie identifikatoriai sudarė mažiausią pajamų dalį, tačiau prognozuojama, kad prognozuojamu laikotarpiu rinka augs daugiau nei 6% CAGR. Pagrindiniai augimo veiksniai šioje srityje yra laivų realaus laiko sonarų sistemos, karo laivų ir talpyklų balansavimo sistemos, Ethernet integruotos kovos sistemos, jūrų uosto pastočių nepilotuojamos priežiūros sistemos ir laivų variklių stebėjimo sistemos.


Sustiprinti ekranai yra skirti patikimai veikti esant griežtoms pramoninėms sąlygoms, įskaitant ekstremalias temperatūras, vibracijas, drėgną ir dulkėtą aplinką. Programos apima karinio lygio monitorius, geležinkelio valdymo sistemas ir gamybos padalinio užduoties būsenos skydus.