Įterptasis pramoninio skydelio kompiuteris --- programa

- Nov 23, 2020-

1. Taikymas medicinos vadybos pramonėje

Naudokite „RFID“ technologiją, kad suprastumėte informacijos apie narkotikų tiekimo grandinę produktų platformą, kad realiuoju laiku stebėtumėte ir prižiūrėtumėte narkotikus gamybos, platinimo ir pardavimo ryšiuose.

2. Aplinkos apsaugos priežiūros pramonės taikymas

Pramoninių planšetinių kompiuterių taikymo atvejai aplinkos apsaugos pramonėje palaipsniui didėja, daugiausia dėl to, kad valstybiniai' skatina kurti automatinę viso proceso realaus laiko taršos šaltinių stebėjimo sistemą. Šiai užduočiai atlikti reikia daugybės tūkstančių signalų automatinio perdavimo į pagrindinę stotį ir reikalingo didelio surinkimo. Signalas ir pramoniniai planšetiniai kompiuteriai, ypač įterpti pramoniniai planšetiniai kompiuteriai, gali suvaidinti labai gerą demonstracinį efektą.

3. Logistikos pramonės taikymas

Logistikos sistemos modernizavimas gali pralenkti daugelio žmonių vaizduotę. Išsami ir moderni logistikos sistema gali beveik pakeisti žmogaus darbą, įskaitant nuskaitymą, bandymą, analizę, apdorojimą, automatinį pakavimą, klasifikavimą ir daugelį kitų nuorodų. Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai yra tarp jų. Taikymas yra labai platus, ir yra daug sėkmingų atvejų.

4. Išmaniosios namų pramonės programos

Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai gali būti naudojami kaip namų paslaugų terminalai aukščiausios klasės bendruomenėse, realaus pasaulio domofonas, pranešimas, išlaidų tyrimas, produktų užsakymas, buitinių prietaisų valdymas ir kt.