Įterptas pramoninis kompiuteris --- būsimas integruotas pramoninis kompiuteris taps pagrindiniu pramoninių kompiuterių pramonės atstovu

- May 24, 2019-

Ateityje integruotas pramoninis kompiuteris taps pagrindiniu pramonės kompiuterių pramonės atstovu. Technologijų pažanga ir rinkos bei vartotojų brandos raida naujojoje situacijoje parodė naują pramonės tendenciją.


Pirma, pritaikyti produktai tapo iššūkiu bendrai produktų rinkai. Be technologinių laimėjimų, vis daugiau pramoninių kompiuterių gamintojų pastaraisiais metais pradėjo daugiau dėmesio skirti klientų poreikiams, klientams teikdami individualias paslaugas ir produktus, nuolat diegdami su konkrečiu sektoriumi susijusius produktus ir sprendimus, atitinkančius klientų poreikius. programas. paklausą.


Antra, taikymo pramonė pasiekti laimėjimus. Pramoninių kompiuterinių programų pramonės požiūriu, nors tradicinės pramonės šakos, pvz., Metalurgija, elektros energija, naftos chemijos ir kitos tradicinės pramonės šakos, palaipsniui mažėjo, atsiranda kai kurių naujų taikomųjų rinkų, tokių kaip finansai, medicininė priežiūra, protingas transportas, savarankiškas paslaugų terminalai ir kt. Tuo pačiu metu atsiranda daug papildomų rinkų naujose taikomosiose programose, pvz., DI, pažangioje gamyboje, pažangiame gyvenime, pažangiame žemės ūkyje, automobilių tinkle, dideliuose duomenyse, debesų kompiuterijoje ir kt. : Japonijos ir Vokietijos standartai, vidaus industrializacija, informatizacija, skaitmeninimas ir žvalgybos lygis taip pat labai pagerins erdvę. Esama akcijų rinka turi būti atnaujinta ir atnaujinta. Tai yra pramonės kompiuterių rinkos augimo taškai ateityje. “


Trečia, pardavimo modelių ir strategijų transformavimas. Pastaraisiais metais tam tikri pramonės kompiuterių gamintojai, siekdami prisitaikyti prie rinkos plėtros, pakeitė savo pradinius pardavimo kanalus ir modelius ir pakoregavo tiesioginio pardavimo paskirstymo strategiją.


Ketvirta, galima tikėtis įterptųjų pramoninio kompiuterio perspektyvos. Įterptinis pramoninis kompiuteris yra tvirtas, patobulintas pramoninis kompiuteris, galintis patikimai veikti kaip pramoninis valdiklis pramoninėje aplinkoje. Dėl patikimo eksploatacinių savybių, ventiliatoriaus struktūros, kompaktiško dydžio ir paprasto įdėto pramoninio kompiuterio priežiūros jis plačiai naudojamas pramoniniuose kompiuteriuose. Priežastis, kodėl įterptas pramoninis kompiuteris tapo karštu tašku, yra tas, kad kai kuriems klientams tam tikrose srityse taikomi naudojimo aplinkos ir erdvės apribojimai, ir tokie produktai turi būti pasirinkti. Antra, todėl, kad įterpti pramoninio kompiuterio išoriniai matmenys ir išplėtimo sąsajos. Nestandartiniai produktai yra pasirinktinio tobulinimo produkto savybės. Individualūs produktai nėra tokie paprasti kaip standartiniai pramoniniai PC produktai ir yra skaidrūs, todėl daugiau gamintojų skatina tokį produktų kūrimą.


Ateityje įterptieji pramoniniai kompiuteriai turės didelių pranašumų rinkoje, ypač dabartinės mažos galios x86 architektūros produktai turi gerų rezultatų, gali patenkinti daugelio pramonės sričių techninius reikalavimus, o dabar ir ateityje Daugelis pramonės automatikos produktų pristatomi pramoninės lauko magistralės ryšių funkcijos, taigi dėl to išplėsti plokštę įterpiamas taikomoji erdvė arba įterptųjų pramonės kompiuterio defektų pailgėjimo ir papildymo efektas. Plečiant taikomąją sritį, padidėjus klientų skaičiui, įdėjusios pramoninės kontrolės galimybės giliau ir išsamiau pritaikant pramonės šakas, ir netgi į pramonę įtrauktos pramoninės kompiuterinės sistemos produktai tapo pagrindiniais, įskaitant specialią techninę įrangą ir specialią pramonės programinę įrangą .