Įterptas įžengė į didelę integracijos erą

- Jan 18, 2019-

Šiandien, su IT pramonės bumu, įterptas tapo viena iš karščiausių IT pramonėje. Įterptinė technologija Įrenginys arba sistema, kuri atlieka specializuotas funkcijas ir yra valdoma vidaus kompiuteriu. Įterptinės sistemos negali naudoti bendrai naudojamų kompiuterių ir jose veikia kietai virinta programinė įranga, vadinama firmware, kuri galutiniams vartotojams yra sunku ar neįmanoma. Gyvenimo metu mūsų naudojama įterptųjų programų pramonė yra gana plati.


Šiandien įterptųjų sistemų plėtra pateko į didelės integracijos erą, o jos charakteristikos yra tokios:


Ryšių, kompiuterių ir buitinės elektronikos (3C) konvergencija - nėra nepriklausomo 3C, tik konverguoto 3C, būtent informacijos produktų (IA);


Skaitmeninė analoginė sintezė, MEMS sintezė, plokščių silicio sintezė ir aparatinės bei programinės įrangos projektavimo integracija - tendencija į SoC ir SiP;


Įterptųjų mašinų plėtra taip pat pasikeitė nuo tradicinės aparatūros iki programinės įrangos;


Intensyvi konkurencija rinkoje ir technologijų pažanga reikalauja naujų produktų kūrimo platformų, ypač „SoC“ plėtros platformų atsiradimo.


Nuolat tobulinant įterptąsias technologijas, įterptinės sistemos bus plačiau naudojamos visuose žmogaus gyvenimo aspektuose.