Įterptinio kompiuterio plėtros perspektyvos

- Dec 27, 2018-

Pastaraisiais metais įterptųjų pramoninių kompiuterių taikymas pramoniniame kompiuteryje tapo labiau subrendęs, ir kai kuriose srityse, pvz., Iš pramoninių surinkimo linijų, į pažangiuosius televizorius, išmaniuosius šaldytuvus, išmaniuosius garsiakalbius, į protingą medicininį kompiuterį, pradėjo pakeisti tradicinį pramoninį kompiuterį prietaisai, daugialypės terpės įrenginiai ir kt.


Populiarinant kompiuterinių tinklų technologijas ir didėjant pramoniniam internetui, pramonės kontrolės sistemos pradėjo vystytis žvalgybos, tinklo ir skaitmeninio ryšio kryptimi. Kaip pagrindinė intelektualiosios gamybos įranga, reikia, kad pramonės kompiuterių produktai ir technologijos būtų protingi, tinkliniai ir skaitmeniniai.


Pastaraisiais metais pagrindinė pramoninės kontrolės pramonės plėtros tendencija taip pat tapo nuolatinė įterptųjų technologijų plėtra ir nuolatinis tobulinimas, pramoninių kompiuterinių produktų, paremtų įterptinėmis sistemomis. Mažos chemijos kontrolės mašinos, mažos galios pramoninis kompiuteris, pramoninis kompiuteris su ventiliatoriumi ir kiti produktai prisitaiko prie atšiaurių darbo sąlygų, kartu su įvairiais privalumais, todėl šie NPK taip pat yra populiarūs rinkoje. Dabar klientai yra patenkinti ne tik vienu produktu, bet ir labiau linkę teikti pramoninius kompiuterius. Kaip pagrindinį bendrą sprendimą, ši forma gali pakeisti viso pramoninio kompiuterio pramoninio aptarnavimo modelį.